Antuone

Brow scrub | drobnoziarnisty peeling do brwi AntuOne

65,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Drobnoziarnisty peeling AntuOne działa nawilżająco, pomoże Ci idealnie oczyścić i przygotować brwi do zabiegu koloryzacji lub barwienia henną. Delikatna formuła pozwoli Ci również na wykonanie maski dla brwi, która odżywi, a także pozwoli stymulować wzrost włosów.

Ten wysoce skuteczny środek pomoże delikatnie złuszczać warstwę rogową naskórka, usuwać martwe komórki i nadmiar sebum. Ze względu na złuszczanie górnej warstwy rogowej naskórka poprawia się krążenie krwi i metabolizm komórkowy, skóra jest nawilżona i odżywiona. W wyniku zastosowania peelingu skóra w okolicy brwi jest idealnie przygotowana do zabiegu koloryzacji.

Sposób użycia

  • nałóż peeling na brwi
  • pozostaw na brwiach około 5-10 minut
  • masuj delikatnie kolistymi ruchami
  • 0czyścić za pomocą wacika z wodą

Pojemność: 50 ml

 

Skład:

aqua, polyethylene, cetearyl, alcohol, gliveryl stearate, ceteareth 20, cereareth 12, cetyl palmitate, cocos nucifera oil, mineral oil, parfum

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo