Elan

Farba żelowa do brwi z utleniaczem Odcień 03 średni brąz (zestaw) ÉLAN

29,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Formuła farby żelowej, a także technologia jej stosowania są opatentowane i nie mają analogów na świecie. Jako przygotowanie do procedury farbowania zaleca się stosowanie ELAN professional line Bakteriobójczy oczyszczający mus detoksykacyjny do brwi i rzęs, a pod koniec farbowania w celu uzyskania lepszej odporności na farbowanie – ELAN professional line COLOR FIX Fluid fiksujący kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejkiem słonecznikowym.

Farba żelowa do brwi ÉLAN z utleniaczem odcień 03 jasny brąz – nowa generacja barwników, stworzona przez profesjonalistów z branży kosmetycznej specjalnie dla posiadaczy blond włosów. Idealnie sprawdzi się dla klientki, która lubi wykonywać samodzielnie koloryzację w domu.

Testowany przez dermatologów.

Zestaw zawiera: 1 saszetkę farby żelowej, 1 saszetkę utleniacza 3%.

Wyprodukowano na Ukrainie

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo