My Lamination

INSPIRATION delikatny, regeneracyjny balsam do rzęs, brwi i ust My Lamination

79,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,00 .

SKU: 224566
 • Opis produktu

  Delikatny balsam do rzęs, brwi i ust – Inspiration My Lamination

  INSPIRATION DELIKATNY, REGENERACYJNY BALSAM DO RZĘS, BRWI I UST NA BAZIE ODŻYWCZYCH OLEJÓW ORAZ WITAMIN. MY LAMINATION „Inspiration” to wyjątkowy balsam, stworzony specjalnie do pielęgnacji rzęs, brwi i ust. Jego delikatna i odżywcza formuła zapewnia blask, nawilżenie i subtelne podkreślenie, pozostawiając te obszary pięknie zadbane i zdrowe.

  Odżywczy balsam My Lamination „Inspiration” dla pięknych i zdrowych rzęs, brwi i ust

  Balsam „Inspiration” oparty jest na wyselekcjonowanych składnikach, takich jak lipolowy ekstrakt z zielonej herbaty, masło kakaowe o właściwościach ochronnych oraz odżywcze naturalne oleje. Dzięki temu składniki te przynoszą liczne korzyści, nawilżając i odżywiając rzęsy, brwi i usta. Produkt może być stosowany codziennie, rano i/lub wieczorem, aby zapewnić im kompleksową pielęgnację.

  Wersja „Inspiration 5” oczaruje Cię waniliowym aromatem. Dzięki temu każde użycie balsamu staje się nie tylko pielęgnacyjnym rytuałem, ale również przyjemnością dla zmysłów. Produkt został starannie wyprodukowany we Włoszech, gwarantując wysoką jakość i skuteczność. Balsam „Inspiration” ma pojemność 15 ml, co sprawia, że jest praktyczny i wydajny. Jest to idealne rozwiązanie do pielęgnacji domowej po zabiegu laminacji brwi, zapewniając długotrwały efekt i utrzymanie piękna.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo