Permalift

Złoty Krem nawilżający maska odżywcza do brwi i rzęs Permalift

159,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 159,00 .

SKU: 112210
 • Opis produktu

  Krem odżywczy do brwi i rzęs Permalift

  Ten nawilżający krem ​​to idealny krem, który klientka może stosować po zabiegu liftingu rzęs i brwi, ponieważ zawarty w nim kwas hialuronowy pomaga odżywić włosy od wewnątrz i zatrzymuje wilgoć. Zawarty w Permalift Hydrating Cream Aloe Vera, który dzięki działaniu nawilżającemu doskonale nadaje się do włosów suchych, nadaje rzęsom i brwiom ładny połysk, a efekt liftingu i brwi pozostaje ładniejszy i dłuższy! Może być stosowany po zabiegu laminacji brwi i rzęs jako odżywcza maska aby zapewnić im dodatkowe odżywienie. Czas aplikacji Permalift Hydrating Cream Lash Brow to 15 min lub pozostawić nie wielką ilość bez zmywania.

  Ilość: 30 ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo