Lami Super Booster

STEP 1 | PERMING LOTION do laminowania brwi i rzęs LSB Lami Super Booster

87,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 87,00 .

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: 1011
 • Opis produktu

  Lami Super Booster PERMING LOTION do brwi i rzęs to produkt z gamy innowacyjnej kuracji laminacji rzęs LSB. W delikatny sposób otwiera łuskę włosa, oddziałuje na mostki dwusiarczkowe pozwalając zmienić jego kształt. Preparat został wyprodukowany we Włoszech zgodnie z najwyższymi standardami UE. PERMING LOTION jest pakowany a w jednorazowe saszetki aby po zamknięciu nie stracił swojej stabilności chemicznej ani trwałości. Dzięki temu nie musisz się martwić o czas przydatności swoich produktów lub niepowodzenie zabiegu.

  Pojemność saszetki : 1 ml ( w opakowaniu znajduje się 10 saszete

  Marka Lami Super Booster oferuje produkty do liftingu rzęs oraz laminacji. W naszym asortymencie znajdziesz również produkty przeznaczone do codziennego użytku. Cała produkcja odbywa się we Włoszech, co gwarantuje wysoką jakość, stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Laminacja rzęs i brwi to zabieg polegający na zmianie naturalnego skrętu włosa przy jednoczesnym jego odżywieniu i nasyceniu składnikami aktywnymi. Nasz innowacyjny system to gwarancja bezpieczeństwa oraz rezultatu zabiegu.

  Produkty LSB są przebadane dermatologicznie, nie są testowane na zwierzętach oraz są zarejestrowane w Cosmetics Products Notification Portal.

  Ważne!

  Produkty LSB są stworzone z myślą o profesjonalistach i są przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku. Przed przystąpieniem do zabiegu zapoznaj się z instrukcją użytkowania. Pamiętaj, że gwarancje idealnych rezultatów gwarantuje szkolenie oraz znajomość produktów do liftingu i laminacji. Sugerujemy wykonanie testu alergicznego minimum 24 godziny przed zabiegiem, aby upewnić się, że klient nie jest uczulony na jakiekolwiek składnik.

  Ostrzeżenie: unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Trzymaj produkt z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia podrażnienia natychmiast ściągnij produkt.

  Szkolenie

  Jesteś początkująca? Chciałabyś nauczyć się zabiegu liftingu i laminacji? Sprawdź mapkę instruktorów LSB i znajdź najbliższego szkoleniowca, aby cieszyć się stałą 10% zniżką na zakup produktów oraz uczestnictwem w zamkniętej grupie kursantek na FB.

  Jak stosować PERMING LOTION LSB?

  1. Wyczyść rzęsy klientki z pomocą GENTLE MAKE UP REMOVER
  2. Przetrzyj rzęsy preparatem LASH LIFT PREP, aby usunąć martwy naskórek
  3. Z pomocą kleju do lifting rzęs przyklej rzęsy do silikonowego wałka w odpowiednim rozmiarze
  4. PERMING LOTION rozprowadź równomiernie na rzęsach za pomocą jednorazowego patyczka
  5. Pozostawić produkt na czas 7-12 w zależności od grubości rzęs
  6. Ściągnij z pomocą suchego patyczka
  7. Obowiązkowo nałóż FIX LOTION

  https://www.youtube.com/shorts/kKn3fRwD05c

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo