Paletka silikonowa gumowa do laminacji koloryzacji czarna Hindika

39,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 .

SKU: 4603766481401
 • Opis produktu

  Paletka silikonowa do laminacji koloryzacji Hindika

  Chcesz rozrobić farbkę lub hennę, poeksperymentować z odcieniami, porównywać, ale kieliszek jest niewygodny lub ma za mało miejsca ?

  Wydaje się, że to nie problem, ale mimo wszystko lepiej ułatwić sobie pracę za pomocą wygodnych narzędzi. Z tą paletką łatwiej będzie Ci osiągnąć doskonałe rezultaty. Została wykonana w taki sposób, abyś mogła wygodnie trzymać ją w dłoni i pracować z klientką. Trzy otwory, których możesz użyć do mieszania różnych kolorów, wydozować preparaty do laminacji lub maskę do brwi. PALETA HINDIKA wykonana z silikonu, materiał ten nie reaguje z barwnikami i związkami ☺️ Dzięki temu paletę łatwo utrzymać w czystości. Jest również łatwa do przechowywania, a dzięki czarnemu kolorowi zawsze wygląda jak nowy.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo