Many Beauty

PĘDZEL PROSTY MB-19 ManyBeauty

18,00 288,00  z VAT

Ilość

Ten produkt został wybrany przez wielu Stylistów !

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Pędzel prosty MB-19

Mały i płaski pędzel, który sprawdza się podczas precyzyjnego docierania dolnej linii brwi. Precyzyjne i solidne ścięcie pędzla pozwala również na obrysowanie brwi kredką i na nadanie im odpowiedniego kształtu przed koloryzacją. Pędzlem można także w dokładny sposób wyrównać granice zakończenia brwi.

Specyfikacja produktu:

– Dedykowany do precyzyjnego kształtu brwi.

– długość całkowita: 15,5cm,

– długość główki: 0,7cm,

– szerokość główki: 1cm.

 

Pędzle z serii ManyBrushes – wykonane z trwałych i lekkich materiałów. Lakierowany trzonek z drzewa brzozowego oraz lekka aluminiowa skuwka z wygrawerowanym sygnetem naszej marki zapewniają pewność i dokładność ruchów podczas pracy.

 

Zastosowane syntetyczne włókno poddane wielu procesom chemicznym i zabiegom produkcyjnym aby osiągnąć odzwierciedlenie struktury włosia wiewiórki. Efekt jest zniewalający. Puszystość i właściwości jakie zostały osiągnięte przeszły oczekiwania, a produkt zadowoli najbardziej wymagających.

Dwa rodzaje firmowych włókien przeniosą Twoją architekture na inny poziom. „Smooth-Touch” – mega puszyste, odpowiednio karbowane, poddane wielu procesom produkcyjnym aby osiągnąć niespotykany efekt. „Straight-Fibers” – proste i sztywne włókna dedykowane do precyzyjnych pędzli.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo