Nacomi

Peeling do twarzy i ust mix Nacomi

20,00  z VAT

Wyczyść
Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Żelowe peelingi o zapachu odświeżającej pomarańczy, oczyszczającego arbuza, odżywczej czekolady i nawilżającej pinacolady pod wpływem wody zmieniają konsystencję na delikatny krem odświeżając Twoją cerę. Peelingi do twarzy i ust z dodatkiem cukru oraz ziarenek maku, łagodnie usuwają martwy naskórek wygładzając Twoją cerę i wspomagając odnowę naskórka. Olejek z słodkich migdałów opóźni proces starzenia się skóry. Niezwykle apetyczny peeling do twarzy i ust urozmaici cotygodniową pielęgnację! Jeżeli Twoja skóra potrzebuje intensywnego odżywienia, a zmysły wspaniałego odprężenia ten peeling jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Pojemność: 80 g

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo