Antuone

Pęseta prosta do brwi AntuOne

69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Profesjonalna pęseta do brwi AntuOne

Aby brwi były zadbane i zadbane, należy regularnie regulować ich kształt i usuwać niechciane włoski. Każda stylistka używa do tego różnych narzędzi, niemniej jednak najbardziej popularna wśród nich jest klasyczna pęseta do brwi.

Profesjonalne narzędzie o doskonałej jakości oferuje marka AntuOne. Ręcznie ostrzona, wykonana przy użyciu specjalnej wieloetapowej technologii. Precyzyjne wychwytywanie włosów, nawet tych najdrobniejszych. Nie łamie włosa w połowie. Wygodny w dłoni. Dezynfekuje się w autoklawie.

Kraj pochodzenia: Ukraina

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo