Many Beauty

Remover | krem do usuwania przedłużanych rzęs | Glue Remover Manybeauty

30,00  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Glue Remover to preparat w kremie przeznaczony do szybkiego i bezpiecznego usuwania sztucznych rzęs i kleju z narzędzi do przedłużania.

Krem jest bezpieczny dla wrażliwych oczu. W ciągu kilku minut rozpuszcza klej i umożliwia ściągnięcie przedłużanych rzęs bez ryzyka uszkodzenia mieszków włosowych.
Ma lekką żelową konsystencję, jest łatwy do rozprowadzania.

Sposób użycia:
Zabieg wykonujemy na zamkniętych oczach. Powieki klientki zabezpieczamy od spodu taśmą lub płatkami pod oczy. Remover należy nanieść microbrushem lub aplikatorem welurowym na rzęsy w odległości 1mm od ich nasady.
Po 5 minutach usuń klej i sztuczne rzęsy delikatnie wyczesując je szczoteczką lub aplikatorem. Po zakończonym zabiegu umyj rzęsy klientki za pomocą szamponu do rzęs.

Skład:
Component, 4-Methyl-dioxolan-2-one, 2-Oxetanone, Polyethyleneglycol, Polypropylene gylcol, Vinyl Polymer, Mineral Powder, Fragrance, Methyl parabene, Propyl parabene, Butyl parabene, Pigment

Zalecamy wykonanie testu uczuleniowego na 24h przed zabiegiem.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo