Many BeautyPimp My Lashes

Samoprzylepna linijka w ROLCE | linijka do brwi | szablon | PMU

49,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Linijka samoprzylepna do geometrii brwi została wykonana z praktycznej, przezroczystej folii, która się nie odkleja i nie przesuwa w trakcie pracy stylistki. Zaleca się nakleić ją na odtłuszczoną skórę tuż przed wykonaniem rysunku wstępnego brwi. Umożliwia dokładne określenie długości, nakreślenie ich łuku i równego kształtu. Każda profesjonalistka wie, jak ważna jest precyzja w makijażu permanentnym oraz stylizacji brwi farbką lub henną  – dzięki samoprzylepnej linijce w rolce, ewentualna asymetria jest zniwelowana.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo