Thuya Nails

Kit Regenerating Hands&Feet/Kompletny zestaw REGENERUJĄCY do stóp i dłoni Thuya

279,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 279,00 .

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: 8412751200769
 • Opis produktu

  Regenerujący zabieg na dłonie krok po kroku

  Przygotuj cały niezbędny materiał odpowiednio odkażony do wykonania zabiegu Regenerującego. Balsam Oczyszczająco-Nawilżający przygotuj skórę przed zabiegiem. Rozcieńczyć 1 miarkę chusteczki w misce z wodą. Przeprowadź analizę paznokcia, skórek i skóry, aby określić potrzeby klientki. Opiłuj paznokcie niebieskim pilnikiem 120/240. Usuń nadmiar skórek za pomocą metalowego popychacza. Następuje złuszczanie poprzez masaż, który eliminuje zanieczyszczenia naskórka, tworząc mikropęknięcia w skórze, które sprzyjają późniejszemu wchłanianiu się składnika aktywnego. Wykonaj protokół masażu, mobilizując nadgarstek i rękę okrężnymi ruchami, aby nadać stawom elastyczność. Mobilizuj kciuk za pomocą tarcia do góry i pełnego zgięcia dłoni w tym samym czasie, co cyfrowe ugniatanie na plecach. Pełne wyprostowanie dłoni z jednoczesnym usunięciem kciuka dłoni. Rozdziel palce, delikatnie pocierając przez 30 sekund. Następnie połącz palce poprzez tarcie w górę iw dół, aby zwiększyć krążenie krwi. Potrzyj dłoń klienta. Możesz pomóc sobie piłką, a następnie nacisnąć boki dłoni. Zakończ zabiegami uspokajającymi, wykonując delikatne ruchy opuszkami palców. Nałożyć Krem Regenerujący, oddziałując na skórę wewnętrznie za pomocą masażu krążącego, który pozwoli na lepsze wchłanianie składnika aktywnego (protokół masażu regenerującego). Po zakończonym masażu przystępujemy do aplikacji drugiego preparatu: Maski Regenerującej, która kończy zabieg. Pozostaw na 10-15 minut, pokrywając folią osmotyczną. Po pewnym czasie delikatnie usuń folię i maseczkę. Najlepiej kontynuować emaliowanie. Porady Zalecamy pielęgnację w domu Kremem Regenerującym, aby wzmocnić kurację do następnego przeglądu kabiny.

  Regenerująca kuracja na stopy krok po kroku

  Powtórz pierwsze 5 kroków protokołu zabiegu Regenerating Hands. W razie potrzeby przerób odciski, hiperkeratozę i niedoskonałości podeszwy stopy za pomocą tokarki. Usuń zanieczyszczenia ze skóry dobrym peelingiem i specjalnym masażem. Ważne jest, aby wybrać gramaturę, która najlepiej odpowiada potrzebom klienta. Wykonaj protokół masażu: Mobilizuj kostki okrężnymi ruchami przez 1 minutę. Umieść stopę w dłoniach i wykonuj okrężne ruchy. Zmobilizuj pierwszy palec u nogi za pomocą tarcia w górę. Całkowite zgięcie stopy, wykonanie cyfrowego ugniatania na plecach. Pełne wyprostowanie stopy podczas usuwania palców na podeszwie. Rozdzielenie palców po dwa, co powoduje tarcie między mięśniami międzykostnymi a podeszwą stopy. Połącz palce z palcami klienta i wykonaj tarcie. Umieść stopę klienta między dłońmi i delikatnie przetrzyj obiema rękami. Zakończ zabiegami uspokajającymi, wykonując delikatne ruchy opuszkami palców. Następnie nałóż Krem Regenerujący działając wewnętrznie na skórę poprzez głęboki masaż. Protokół masażu głębokiego w celu uzyskania lepszego wchłaniania składnika aktywnego. Po zakończeniu masażu przystąp do aplikacji drugiego preparatu: Maski Regenerującej. Pozostaw na 10-15 minut, pokrywając folią osmotyczną. Po upływie czasu oczekiwania delikatnie usuń folię i pozostałości maski.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo