Thuya Nails

Thuya Nail Polish Classic Nº16 – lakier do paznokci

10,00  z VAT

1 w magazynie

Ilość

Lakier do paznokci Thuya Classic Nº16 to klasyczny lakier do paznokci, jest idealny dla zadziornych kobiet, które emanują mocą, siłą, odwagą i jeżdżą gdziekolwiek się pojawią. Bardzo uwodzicielski i odważny odcień ciemnoczerwonego lakieru do paznokci.

Asortyment lakierów do paznokci Thuya Classic jest szeroki i bardzo przystępny cenowo. Ponad 100 różnych odcieni, od najbardziej neutralnych po najbardziej odważne do każdego rodzaju manicure i każdego gustu.

 

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo