Nacomi

Vegańskie serum na noc z pipetą Nacomi

30,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Dostępne warianty:

  • Beauty Serum – odżywczo-nawilżające 40 ml
  • Glow Serum – rozjaśniająco – złuszczające 40ml
  • Serum Ultra – Nawilżające Kokos 40 ml
  • Serum Przeciwtrądzikowe 40 ml

  Olejowe Serum Odżywczo-Nawilżające – Beauty Serum – to idealnie dobrana kompozycja 7 olejków kwiatowych z dodatkiem witaminy E. Serum jest świetną bazą do wykonania relaksującego masażu twarzy, a po przebudzeniu pozostawia skórę wypoczętą i zrewitalizowaną.

  Bezolejowa seria Glow o przyjemnie kojącej żelowej konsystencji to zastrzyk składników aktywnych do stosowania przed aplikacją kremu na noc.

  Serum kokosowe – nawadniające – serum zawiera aż 10% wody kokosowej oraz kompleks nawilżających składników Vegesome Moist 24™ zapewniający skórze nawilżenie odczuwalne przez wiele godzin.

  Serum przeciwtrądzikowe – połączenie składników przyspieszających gojenie skóry oraz regulujących wydzielanie sebum (głównie witamin z grupy B) z wyciągiem z tymianku.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo