BrowXenna

Wosk do stylizacji brwi 25g Browxenna

54,00 864,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Hybrydowy produkt do stylizacji brwi

To innowacyjny hybrydowy produkt do modelowania i stylizacji brwi z efektem laminacji, który szybko i skutecznie nadaje zdrowy wygląd brwi.

Nie ma potrzeby namaczania w wodzie szczoteczki przed użyciem!

Nadaje brwiom piękny zdrowy wgląd. Umożliwia tworzyć przeróżne warianty stylizacji brwi. Nie wymaga wcześniejszego zwilżania wodą. Tworzy otaczającą włos membranę, chroniąc włoski przed czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami. Zawiera proteiny jedwabiu, które zatrzymują wilgoć i sprawiają, że włosy są bardziej elastyczne i gładkie. Brwi wyglądają pięknie i zdrowo przy jednocześnie dłuższej stylizacji.

Odżywiający i wzmacniający uniwersalny produkt do tworzenia naturalnej stylizacji brwi. Prostuje włosy, pozwala na ułożenie ich w dowolnym kierunku. Zapewnia mocną i długotrwałą stylizację brwi. Dodaje objętości.

Jak używać?

Szczoteczką do rzęs potrzyj mydło i rozczesz brwi w pożądanym kierunku. W przypadku wosku do stylizacji brwi nie potrzebne jest zwilżanie mydła wodą !

 

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo