Nacomi

Żelowe serum do twarzy Nacomi

25,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Żelowe serum do twarzy:

  Jeden z najnowszych trendów w kosmetyce – żelowe serum od Nacomi z ultra-lekką, bezolejową formułą dostępne w 3 wersjach: łagodzące serum aloesowe, nawilżające serum z kwasem hialuronowym oraz przeciwzmarszczkowe serum kolagenowe. Sera idealnie nadają się pod krem na dzień i na noc oraz jako intensywna maseczka.

  Łagodzące Serum – Żelowe z sokiem i ekstraktem z aloesu to doskonały wybór dla osób z cerą wrażliwą, podatną na alergie.

  Serum- Żelowe z drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym, natywnym kolagenem oraz hydrolizowaną elastyną głęboko nawilża skórę wyraźnie poprawiając jej elastyczność i sprężystość.

  Serum-Żelowe z kolagenem to solidna porcja kolagenu, który widocznie zwalcza oznaki starzenia się skóry zapewniając jej doskonałą kurację przeciwzmarszczkową.

  Pojemność: 50 ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo