BrowXenna

Zestaw do koloryzacji RainbrowColoring BrowXenna

200,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

BrowXenna Rainbrow Coloring to kolorowe pigmenty działające bezpośrednio na włos nie zawierające amoniak oraz potrzeby łączenia z oksydantem lub aktywatorem aby zafarbować włos. Są to unikalne kolorowe pigmenty działające bezpośrednio na włos dzięki czemu możliwa jest łatwa i szybka koloryzacja przy jednoczesnym wzmocnieniu włosa. Farbki pozwalają na kreatywną pracę z brwiami, co zapewnia oryginalny, wyróżniający się i wyrazisty obraz twarzy.

W zestawie znajduje się 8 kolorów – Dark Blue, Fresh Orange, Emerald Green, Hot Red, Ultraviolet, Lemon Cake, Hawaii Blue, Barbie Pink

UWAGA! Przed koloryzacją zaleca się rozjaśnienie włosów zestawem BrowXenna do ROZJASNIANIA włosów Perfect Bleach, a następnie dokładne spłukanie szamponem BrowXenna.

Zestaw kolorowych farbek przeznaczony jest TYLKO DO KOLORYZCJI BRWI!

SPOSÓB UŻYCIA:

Dokładnie oczyść skórę szamponem do brwi BrowXenna Shampoo do głębokiego oczyszczenia brwi. Jeśli skóra się łuszczy, należy użyć enzymatycznego peelingu do brwi Enzyme browBrowXenna. Wszelkie pozostałości zmyć wodą. Odtłuścić skórę.

Przed koloryzacją zaleca się rozjaśnienie włosów zestawem BrowXenna do rozjaśniania włosów Perfect Bleach, a następnie dokładne spłukanie szamponem BrowXenna . Następnie należy przemyć cały obszar brwi dwufazowym tonikem do zmywania henny BrowXenna.

Jeśli nie zastosujesz dwufazowy toniku BrowXenna, aktywne składniki rozjaśniające pozostające w strukturze włosa mogą zniekształcać pigmenty koloru, rozpuszczać je lub negatywnie wpływać na strukturę włosa. Zwykła woda nie jest w stanie całkowicie usunąć składniki rozjaśniacza do włosów z brwi.J

Nałóż pigment BrowXenna na brwi i pozostaw do wyschnięcia. Czas trzymania od 2 do 10 minut i zależy od pożądanej intensywności odcienia.

Po zakończonym czasie ekspozycji zmyć zimną wodą.

Zakończ procedurę ułożeniem i stylizacją brwi.

Polecamy użyć mydła do stylizacji brwi BrowXenna Brow lub żelu do liftingu i utrwalania brwi BrowXenna.

Aby wydłużyć efekt koloryzacji oraz nawilżyć włos po zabiegu rekomenduje się używanie olejku do brwi Brow Oil BrowXenna

WAŻNE :

BrowXenna RainBow Colouring przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

REKOMENDACJE:

Unikać kontaktu pigmentu ze skóra.

Pracować w rękawiczkach.

Unikać kontaktu z oczami .

Nie nakładać na zniszczone włosy lub podrażnioną skórę.

Przed koloryzacją należy wykonać test alergiczny. Na niewielkim obszarze po wewnętrznej stronie zgięcia łokciowego — nałożyć niewielką ilość produktu, pozostawić do wyschnięcia. Pozostawić na 48 godzin. W przypadku pojawienia się obrzęku, zaczerwienienia lub swędzenia – nie należy stosować produktu.

Produkt przeznaczony do użytku powyżej 16 roku życia.

Zużycie materiału od 30-50 zabiegów

Data ważności Patrz opakowanie

Data ważności 60 miesięcy

Data ważności po otwarciu 12 miesięcy

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo