Essence Shots

Zestaw szampon aktywator przygotowujący pod Arctic Blue Essence Shots

298,00  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 298,00 .

 • Opis produktu

  Zestaw szampon aktywator przygotowujący pod Arctic Blue Essence Shots

  Essence Shots to pierwsza marka oparta na skoncentrowanych esencjach, która oferuje szeroką gamę profesjonalnych zabiegów rozwiązujących problemy każdego rodzaju włosów.

  Na przykład Essence Shots Arctic Blue to skoncentrowany eliksir do włosów (Arctic Blue Color Extender) to zabieg botulinowy, który utrzymuje kolor włosów farbowanych / rozjaśnianych dla włosów naturalnych, farbowanych i zniszczonych. Wiecznie farbowane, suszone, prostowane włosy stają się słabe, porowate, tracą blask i naturalność. Zniszczone włosy szybciej tracą wilgoć, aminokwasy i część pigmentu kolorowego, dzięki czemu kolor włosów szybciej zanika i zmienia się jego kolor. Zimny ​​​​botulinum utrzymuje kolor włosów, utrzymuje jego intensywność i hamuje pojawianie się siwych włosów, zamykając łuski na ściankach łusek włosa.

   

  Do przeprowadzenia tego zabiegu będziesz potrzebować właśnie tego zestawu w który wchodzi  szmapon oraz aktywator.

  • Aktywator do zabiegu preparatywnego (Activator Color Extender) do zabiegu botulinum Arctic Blue Color Extender. Działa jako maska ​​aktywująca, ochronna i utrzymująca kolor włosów. Składniki aktywne: białko ryżowe, ryż, drożdże, ekstrakty z kapusty, witaminy B2 (ryboflawina) i B3 (niacynamid), prowitamina B5 (pantenol), hydrolizowany kolagen i keratyna, olej z oliwek i winogron, gliceryna.

   

  • Szampon ochronny do włosów farbowanych (Shampoo Color Extender) wzmacnia i utrzymuje dotychczasowy kolor włosów oraz maksymalnie zapobiega stopniowemu blaknięciu koloru włosów, pojawianiu się siwych włosów. Jednocześnie szampon do włosów intensywnie nawilża i pielęgnuje odwodnione, zniszczone włosy oraz nadaje im objętość. Składniki aktywne: proteiny ryżu, ryż, drożdże, ekstrakty z owoców kapusty, prowitamina B5 (pantenol), witaminy B3 (niacynamid) i E (tokoferol), gliceryna.

   

  Zaleca się wykonywanie zabiegu co 3-4 tygodnie, w zależności od stanu włosów, porowatości i częstotliwości mycia włosów.

  * Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj natychmiast po farbowaniu lub barwieniu.

  Pojemność szamponu 250 ml ; Pojemność aktywatora 250 ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo