Essence Shots

Zestaw szampon aktywator przygotowujący pod eliksir Diamond Soul Essence Shots

318,00  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 318,00 .

 • Opis produktu

  Essence Shots to pierwsza marka oparta na skoncentrowanych esencjach, która oferuje szeroką gamę profesjonalnych zabiegów rozwiązujących problemy każdego rodzaju włosów.

  Na przykład Essence Shots Diamond Soul to koncentrat, który odmładza włosy, impregnując je niesamowitym uczuciem miękkości, jedwabistości, połysku i natychmiastowej elastyczności. Zatrzymuje wilgoć w strukturze włosa dzięki kwasowi hialuronowemu i diamentowemu pyłowi, nadający włosom zdrowy wygląd, zmiękczający, puszysty i lśniący, a także zapobiegający puszeniu się włosów.

  Z eliksirem diamond soul, możesz zaoferować ekskluzywną kurację do włosów, która w kwasie hialuronowym zamyka cząsteczki H2O, optymalizując i zachowując ich wchłanianie we włosach.

  Pozostawia włos znacznie bardziej miękki, nawilżony i elastyczny. Działa na włos, zapewniając trwałe i natychmiastowe nawilżenie, tworząc na powierzchni włosa film ochronny, który zapobiega utracie wody z wnętrza i zapobiega odwodnieniu. Zmniejsza puszenie i wzmacnia uszkodzoną strukturę osłabionych włosów.

  Do jego użycia przy włosach niezbędny jest szampon oraz aktywator ESSENCE SHOTS, który czyści i przygotowuje je do odnowy eliksirem.

  Pojemność szamponu 250 ml ; Pojemność aktywatora 250 ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo