Essence Shots

Zestaw szampon aktywator przygotowujący pod Botox L+B2 Essence Shots

318,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Essence Shots to pierwsza marka oparta na skoncentrowanych esencjach, która oferuje szeroką gamę profesjonalnych zabiegów rozwiązujących problemy każdego rodzaju włosów.

Na przykład Essence Shots L + B2 to skoncentrowany odbudowujący włosy, łączący efekt liftingu esencja działania botoksu w jednym produkcie. Rewolucyjna formuła zawiera wysokie stężenie prowitaminy B5, kolagenu, witaminy E oraz niezbędnych aminokwasów, które naprawiają włosy od wewnątrz przywracając im witalność i nawilżające. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu, zapewniając większe ciało, duszę i odzyskując elastyczność włosów, przywracając im naturalny blask i blask.

Specjalnie do włosów suchych i zniszczonych (przebarwienia, obróbka termiczna itp.). Jego unikalna formuła o wysokim stężeniu powoduje, że w temperaturze poniżej 20 stopni Celsjusza krystalizuje produkt przybierając wygląd małych kryształków śniegu.

Do jego użycia przy włosach niezbędny jest szampon oraz aktywator ESSENCE SHOTS, który czyści i przygotowuje je do odnowy botoxem.

Pojemność szamponu 250 ml ; Pojemność aktywatora 250 ml

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo