Przejdź do treści

Higrometr do zastosowań kosmetycznych (2)

 • Przenośny mini wiatrak osuszacz do rzęs ManyBeauty

  Many Beauty
  29,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Biały
  29,00 
 • Promocja!
  - 18%

  Stacja pogodowa higrometr dla stylistek rzęs Manybeauty

  Many Beauty
  39,00  32,00  z VAT

Bestsellery w kategorii Akcesoria

Wykonując w swoim gabinecie zabiegi przedłużania rzęs, musisz zwrócić uwagę na odpowiednie warunki – temperaturę i wilgotność – ponieważ mają one znaczący wpływ na pracę z klejem, szybkość jego wysychania oraz uzyskiwane efekty. Aby mieć pod kontrolą te kluczowe parametry, zainwestuj w higrometr do zastosowań kosmetycznych. Poznaj jego możliwości i przekonaj się, że warto go mieć!

Higrometr do zastosowań kosmetycznych – dlaczego jest niezbędny w Twoim salonie?

Jako doświadczona stylistka z pewnością wiesz, że kluczem do sukcesu Twojej pracy jest odpowiedni dobór kleju do warunków panujących w gabinecie. Od temperatury i wilgotności zależy szybkość wysychania i wiązania – mając te parametry pod kontrolą, wzniesiesz swoje usługi na wyższy poziom i zwiększysz efektywność działań. Aby Ci to ułatwić, umieściliśmy wśród akcesoriów do rzęs higrometr – to stacja pogodowa wyróżniająca się:

 • czytelnym, dużym wyświetlaczem, na którym widnieje aktualna godzina, temperatura i poziom wilgotności powietrza,
 • zasilaniem jedną baterią AAA – ograniczony pobór energii sprawia, że urządzenie może działać długo bez konieczności wymiany baterii,
 • schludną estetyką – biała obudowa wpisze się w wystrój każdego salonu kosmetycznego, będąc jego stylowym uzupełnieniem,
 • funkcją zapamiętywania, dostępem do kalendarza oraz wbudowanym alarmem,
 • prostą obsługą – aby ustawić higrometr, wystarczy skorzystać z trzech przycisków znajdujących się na obudowie.

Czytelny ekran pokazuje najważniejsze informacje dotyczące warunków panujących w Twoim gabinecie – odczytując poziom wilgotności i temperaturę, będziesz wiedzieć, po jaki klej sięgnąć, aby zapewnić swoim klientkom najwyższą jakość świadczonych usług oraz trwałość uzyskanych efektów.

Wybierz higrometr do zastosowań kosmetycznych i sprawdź też inne akcesoria z naszej oferty!

W naszym sklepie kompleksowo zaopatrzysz swój salon w niezbędne produkty – wśród nich powinien znaleźć się również higrometr, który pozwoli Ci zapanować nad warunkami panującymi w Twoim salonie. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, czy należy obniżyć czy podnieść temperaturę oraz wilgotność powietrza. Sprawdź też pozostałe propozycje z tej kategorii i już dziś złóż swoje zamówienie!

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis