Przejdź do treści

Środek do dezynfekcji powierzchni (6)

 • AHD 1000 Preparat do dezynfekcji rąk skóry i powierzchni Medilab

  39,00  z VAT
 • Preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni 1L MediQuick

  39,00  z VAT
 • Spray do dezynfekcji powierzchni 750ml Barbicide

  39,00  z VAT
 • Chusteczki do dezynfekcji powierzchni 120 szt. Barbicide

  39,00  z VAT
 • Mediwipes DM Chusteczki do dezynfekcji powierzchni Medilab

  29,00  z VAT
 • Promocja!
  - 17%

  Zestaw do dezynfekcji powierzchni i skóry Barbicide

  84,00  70,00  z VAT

Bestsellery w kategorii Dezynfekcja i higiena

- 33%

Mystery Box Pimp My Lashes pudełko ni...

Pimp My Lashes
199,00 1000,00  z VAT

Zapach Pimp My Salon olejek zapachowy...

Pimp My Lashes
59,00  z VAT

Płyn do dezynfekcji powierzchni

Troska o perfekcyjną higienę w salonie kosmetycznym to wymóg sanitarny, który musisz spełnić – na szczęście nie jest to trudne i wystarczy sięgnąć po profesjonalne środki odkażające. Przygotowaliśmy je dla Ciebie w naszej ofercie. Znajdziesz tu wyspecjalizowane preparaty do dezynfekcji powierzchni – blatów, aparatury i sprzętów wykorzystywanych w pracy czy mebli w gabinecie. To produkty o zweryfikowanym działaniu i szerokim spektrum biobójczym. Zaproś je do swojego salonu już dziś!

Środek do dezynfekcji powierzchni – oto, czym powinien się wyróżniać

Preparat do dezynfekcji powierzchni stosowany w przestrzeniach publicznych i usługowych – w tym także w salonach kosmetycznych – musi spełniać rygorystyczne normy. Wśród jego kluczowych cech należy wymienić przede wszystkim:

 • kompatybilność materiałową – będzie stosowany na różnych podłożach i na każdym z nich powinien wykazywać taką samą skuteczność bez ryzyka uszkodzenia powierzchni,
 • działanie na zróżnicowane drobnoustroje i mikroorganizmy, likwidowanie rozmaitych szczepów wirusów i bakterii,
 • szybkość działania – w naszej ofercie znajdziesz płyny działające już po kilkudziesięciu sekundach, co ma ogromne znaczenie, jeśli przyjmujesz wiele klientek, a ich rotacja jest duża i wymaga szybkiego przygotowania stanowiska pracy,
 • łatwość użycia – jeżeli zależy Ci na szybkim oczyszczeniu blatów, sięgnij po chusteczki do dezynfekcji powierzchni. Są one dostępne w poręcznych opakowaniach zapobiegających ich wysuszeniu i ułatwiających pobieranie odpowiedniej ilości. Równie dobrze sprawdzi się spray do dezynfekcji powierzchni – sprawnie rozpylisz jego pożądaną objętość w wybranym miejscu.

Zamów płyn do dezynfekcji powierzchni do swojego salonu i zadbaj o higienę!

Szybka i skuteczna dezynfekcja powierzchni to podstawa sprawnie działającego salonu, w którym zapewnione są normy higieniczne. Twoje klientki z pewnością to docenią, a Ty będziesz pewna, że spełniasz najwyższe rygory sanitarne. Wybierz preparat do dezynfekcji powierzchni z tej kategorii i zyskaj gwarancję efektywnego odkażania!

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis