Przejdź do treści

Rzęsy w skręcie L (3)

Bestsellery w kategorii Rzęsy

Świadczysz w swoim salonie usługi przedłużania i zagęszczania rzęs? Jeśli tak, koniecznie zaopatrz się w rzęsy stopniowane o skręcie L! Z nimi wykonasz spektakularne stylizacje i osiągniesz zachwycające efekty. W tej kategorii znajdziesz wyroby renomowanych producentów, znanych i cenionych w branży beauty. To Plato Professional, Lexelle Beauty i Pimp My Lashes – marki oferujące wysokiej jakości produkty do profesjonalnego zastosowania. Sprawdź, co je wyróżnia i dlaczego warto z nich skorzystać!

Rzęsy stopniowane o skręcie L – oto co je charakteryzuje

Cechą wyróżniającą skręt rzęs L jest prosta podstawa oraz mocne wykręcenie ku górze – stąd właśnie ich nazwa, ponieważ budowa kępek przypomina literę L. Wyraziste podkręcenie sprawdzi się u klientek, których:

  • powieki mają tendencję do opadania – przedłużanie wykorzystujące rzęsy o skręcie L pozwala otworzyć oko i optycznie je powiększyć,
  • naturalne rzęsy są krótkie i rosną prosto – takie włoski trudno się modeluje i niemal niemożliwe jest ich zadowalające podkręcenie z użyciem zalotki lub tuszu. Ratunkiem w takiej sytuacji okazują się rzęsy w skręcie L zapewniające uwodzicielskie spojrzenie, o którym marzy każda kobieta.

Rzęsy w skręcie L kupisz u nas w kolorze czarnym i brązowym.

Jakie rzęsy o skręcie L znajdziesz w naszej ofercie?

Wybierając skręt L rzęs z naszego asortymentu, możesz zamówić wyroby na paskach o różnej długości – od 5 do 13 mm. Mają one głęboki, czarny kolor, są elastyczne i łatwe w formowaniu. Wykonano je z wysokiej jakości włókna monofilamentowego, które wyróżnia się lekkością – to gwarantuje komfort noszenia – oraz odpornością na zniekształcenia – efekty utrzymają się na długi czas i będą rewelacyjne. Optymalna lepkość paska usprawnia tworzenie kępek i czyni Twoją pracę przyjemną, jednocześnie skracając czas trwania zabiegu. Do wyboru masz także kolor brązowy.

Zamów rzęsy w skręcie L – Twoje klientki będą zachwycone!

Zaopatrując swój salon w najwyższej jakości wyroby, zapewnisz odwiedzającym Cię kobietom zabiegi na prestiżowym poziomie. Modelowanie rzęs – ich przedłużanie i zagęszczanie – z produktami dostępnymi w tej kategorii to prawdziwa przyjemność. Twoje klientki docenią je za lekkość, wygodę noszenia i efektowne podkręcenie, którego nie da się osiągnąć z innymi skrętami. Postaw na puszyste, gładkie i elastyczne rzęsy – stwórz z nimi spektakularne wachlarze nadające spojrzeniu drapieżny charakter.

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis