Płyn do ściągania rzęs

(8)

Wszystkich wyników: 8

F.A.Q - Najczęściej zadawane pytania o removerze do rzęs

Jak używać remover do rzęs?

Faq Arrow

Jeśli chciałbyś ściągnąć sztuczne przedłużane rzęsy, kupiłaś remover i nie wiesz co dalej to przede wszystkim zwróć uwagę na konsystencję. Na rynku mamy dostępny remover w kremie lub w żelu. Dlaczego ważna jest konsystencja ? Należy pamiętać, że remover aplikuje się blisko a wręcz na granicy powieki. Jeśli preparat spłynie nam do oka to samo przepłukanie wodą czasami może nie wystarczyć. Remover w kremie do rzęs jest gęsty, dzięki temu daje możliwość bezpiecznej aplikacji na przedłużane rzęsy. Nałóż preparat w odległości 1mm od nasady rzęs i rozprowadź za pomocą mikroaplikatora. Następnie odczekaj ok. 5 minut. Kolejnym krokiem jest wyczesanie rzęs aplikatorem welurowym wraz z pozostałościami removera. Po ściągnięciu sztucznych rzęs dokładnie umyj oczy szamponem do rzęs. Jeśli planujesz użyć removera w żelu to procedura jest taka sama, z tym że jego konsystencja jest bardziej płynna przez co może spłynąć do oczu. Dlatego zalecamy udać się do stylistki rzęs, aby w bezpieczny sposób ściągnąć aplikację.

Jaki remover do rzęs wybrać?

Faq Arrow

Jeśli jesteś osobą początkującą wybierz remover w kremie. Jego konsystencja jest wygodna do aplikacji oraz jest małe prawdopodobieństwo spłynięcia preparatu do oka, co może wydarzyć się niedoświadczonym stylistkom przy użyciu removera do rzęs w żelu. Natomiast jeśli jesteś stylistką rzęs z długim stażem to śmiało możesz zdecydować się na remover w żelu np, w butelce z pompką co ułatwia dozowania produktu.

Czym zmyć remover z rzęs?

Faq Arrow

Po zdjęciu rzęs przedłużanych należy dokładnie umyć rzęsy specjalistycznym szamponem za pomocą pędzelka do rzęs. Jego włókna pozwolą wyczyścić dokładnie przestrzenie między rzęsami tak, aby nie pozostawić żadnych śladowych ilości removera.

Ile trzymać remover na rzęsach?

Faq Arrow

Czas aplikacji removera zależy od użytego produktu, jednak w większości przypadków jest to około 5 minut. Po tym czasie należy wyczesać rzęsy aplikatorem welurowym wraz z removerem na płatek kosmetyczny. Następnie dokładnie umyj rzęsy oraz przestrzenie między nimi specjalistycznym szamponem za pomocą pędzelka do mycia rzęs.