Laminowanie brwi

(38)

1–20 z 38 wyników

F.A.Q Laminacja brwi
Jak wygląda laminacja brwi ?
Faq Arrow
Laminacja brwi to idealny zabieg dla osób, które mają krzaczaste brwi, włosy rosną w różnych kierunkach, lub są zbyt długie i nie radzisz sobie z ich układaniem. Laminacja brwi chemicznie wyprostuje twój włos, stanie się elastyczny i podatny na układanie w dowolnym dla Cienie kierunku.
Co ile można wykonywać laminację brwi ?
Faq Arrow
Zabieg laminacji brwi nie wykonujemy częściej niż co 6-8 tygodni, ponieważ tyle czasu trwa wymiana włosa na nowy. Musi minąć cały cykl życia włosa.
Czy muszę mieć odbyte szkolenie, aby wykonywać laminację brwi ?
Faq Arrow
Zalecamy odbycie szkolenia u autoryzowanego instruktora, by móc poznać skład chemiczny oraz zasadę działania produktów z którymi będziesz pracować. Laminacja brwi może powodować alergie oraz czas pracy z włosem jest istotny, aby zabieg się udał i nie było efektów nie pożądanych, np. przelaminowanie włosa, które nie jest tak łatwo odwrócić.
Czy po laminacji brwi mogę wykonać koloryzacje henną ?
Faq Arrow
Absolutnie nie wolno używać henny po laminacji brwi ! Jedyna koloryzacja jaką możesz wykonać, to koloryzacja farbką.
Jak długo utrzymuje się laminacja brwi ?
Faq Arrow
Twoje brwi będą wylaminowane od 4 do 6 tygodni. Na ten okres wpływa to jak dbasz o brwi. Warto na noc nakładać olejek lub krem arganowy, aby włosy nie były przesusone, wówczas możesz wydłużyć podatność włosa na układanie. Pielęgnacja to podstawa dla pięknych wylaminowanych brwi,