STEP 3 RECOVERY CARE saszetki do laminacji rzęs i brwi OkO

OkO

15,00 71,00  z VAT

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Step 3 preparat do pielęgnacji brwi i rzęs OkO

To istotnie ostatni etap laminacji rzęs i brwi, zadaniem preparatu odżywczego OkO jest nadanie włosom zdrowego połysku oraz domknąć łuskę włosa. Jest to jeden z kluczowych etapów w trwałej stylizacji rzęs i brwi. OkO STEP 3 CARE&RECOVERY , jest najbardziej wzmocniona i innowacyjna formuła pielęgnacyjna. Maksymalnie odżywia rzęsy, pielęgnuje włosy i skórę, wygładza włosy, nadaje naturalny połysk. Preparat OkO ma drobnocząsteczkową strukturę co pozwala mu wnikać w strukturę i poprawiać jakość włosów, ale jednocześnie nie obciąża ich, normalizuje pH. Step 3 Oko zawiera witaminę B5. Godny uwagi Odżywczy preparat OkO ma podwójne działanie i wystarcza na 9-10 zabiegów. Ze względu na swoje składniki odżywcze, może zastąpić maskę. Po ukończonym zabiegu możesz pozostawić na brwiach lub rzęsach i nie zmywać w przeciwieństwie do maski.

Pielęgnacja po laminacji brwi i rzęs

Pamiętaj, aby każdej laminacji brwi i liftingu rzęs używać specjalistycznych produktów do pielęgnacji. Składnik nr 3 OKO CARE tworzy warstwę ochronną na rzęsach i brwiach. Istotne jest, aby klientowi polecić do użytku domowego produkt regeneracyjny, który pomoże chronić włosy i będzie miał działanie odbudowujące i pielęgnacyjne. Polecamy do sprzedaży składnik STEP nr 3 OKO. Zaprojektowany zgodnie z działaniem składników nr 1 i nr 2, jest idealnym produktem do pielęgnacji domowej. Jest dość łatwy w użyciu, ma gęstą konsystencję, która nie pozwala na spływanie produktu do oczu i dyskomfort. Reasumując format saszetki z pewnością pozwala na zakup produktu w bardzo korzystnej cenie i wystarcza klientowi na cały miesiąc aż do kolejnej wizyty u stylistki. Z pewnością kondycja brwi i rzęs poprawi się do następnej stylizacji dzięki step 3 OkO.

Jak wykonać laminację brwi i rzęs OkO

 1. Przed rozpoczęciem zabiegu niewątpliwie istotna jest prawidłowa ocena struktury i kondycji włosów. Ponieważ włosy mogą być porowate, średnioporowate lub bardzo porowate. Dlatego od tego będzie zależeć czas ekspozycji środków na włosach.
 2. Usuń pozostałości makijażu klientki płynem do demakijażu.
 3. Odtłuść rzęsy/brwi dowolnym szamponem pieniącym się lub roztworem soli fizjologicznej.
 4. Nałóż №1 OkO LIFT OkO na rzęsy/brwi za pomocą syntetycznego pędzelka lub microbrusha.W przypadku laminacji rzęs środek należy nałożyć w miejsce zagięcia wałka (najbardziej wypukła część). Rozprowadź produkt równomiernie nie gęstą warstwą na włosach, starając się jak najmniej kontaktować ze skórą. Można stosować pod folią lub bez. Czas utrzymywania od 6 do 13 minut (patrz tabliczka “Czas ekspozycji składników”). Bezsprzecznie maksymalny czas ekspozycji składników nie powinien przekraczać czasu ekspozycji dla wybranej grupy włosów. W związku z tym sprawdzamy stan włosów co 3-4 minuty. Włosy powinny wchłonąć składniki i stać się bardziej posłuszne. Po upływie czasu ekspozycji ostrożnie usunąć środek suchym wacikiem.
 5. Nałożyć i dokładnie rozprowadzić składnik nr 2 OKO FIX OkO. Ułóż włoski brwi w pożądanym kierunku. Można stosować pod folią lub bez. Czas ekspozycji kompozycji nr 2 wynosi od 5 do 12 minut (patrz tabliczka). Po czasie ekspozycji usunąć środek suchym wacikiem. Istotnie etap utrwalania odpowiada za przywrócenie wiązań we włosach. Reasumując nie można skrócić czasu ekspozycji składnika nr 2.
 6. Po ekspozycji produktu nr 2 OkO i przed zastosowaniem produktu nr 3 OkO można wykonać korektę brwi pęsetą i koloryzację farbką brwi lub rzęs.
 7. Nałóż produkt nr 3 OkO na rzęsy/brwi. Trzeci etap nie wymaga zmywania i pozostaje na włosach. Podczas gdy inne marki wymagają ciągnięcia preparatu i zajmowania fotela przez kolejne 15 min.

Ilosc:

1 saszetka, 5 saszetek-opakowanie

SKU: Brak danych

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h