Przejdź do treści

Remover w kremie do rzęs (8)

Bestsellery w kategorii Rzęsy

Remover do rzęs w kremie

Chcąc sprawnie usunąć sztuczne rzęsy, musisz mieć w zanadrzu remover, który umożliwi Ci szybkie wykonanie usługi bez ryzyka wystąpienia podrażnień czy nadmiernego uszkodzenia naturalnych włosków Twoich klientek. W tej kategorii znajdziesz remover do ściągania rzęs w kremie – produkty rozpuszczają klej i wyróżniają się łagodnym działaniem. Sprawdź, jakie wybrać do swojego salonu!

Remover w kremie do rzęs – must have w Twoim salonie

Przedłużanie rzęs to popularny zabieg, na który decyduje się wiele kobiet – panie chcą zyskać perfekcyjny i jednocześnie naturalny wygląd bez konieczności wykonywania codziennego makijażu, a sztuczne rzęsy im to umożliwiają. Kiedy trzeba je usunąć, warto sięgnąć po remover w kremie, ponieważ:

  • łatwo się go aplikuje,
  • nie spływa i nie ma ryzyka, że dostanie się do oka (oczywiście podczas nakładania klientka musi mieć zamknięte oczy),
  • jest bezpieczny dla wrażliwych oczu,
  • pozwala na szybkie usunięcie sztucznych rzęs.

Pamiętaj, że wybierając remover do usuwania sztucznych rzęs w kremie, musisz liczyć się z nieco dłuższym czasem jego działania niż w przypadku preparatów płynnych i żelowych. W przeciwieństwie do nich jednak jest on delikatny i sprawdzi się u klientek o wrażliwych okolicach oczu.

Krem do usuwania rzęs – jak używać?

Remover do ściągania rzęs w kremie jest bardzo prosty w użyciu – nanieś go na rzęsy, pamiętając o konieczności zamknięcia oczu przez klientkę. Po rozprowadzeniu odczekaj kilka minut (zgodnie ze wskazówkami producenta zawartymi na opakowaniu), a następnie wyczesz sztuczne rzęsy. Na koniec – stosując jeden z szamponów dostępnych w naszej ofercie – dokładnie umyj naturalne włoski.

Wybierz remover do rzęs w kremie!

Zaopatrz swój salon w najlepsze produkty i zapewnij kobietom korzystającym z Twoich usług najlepsze efekty – oferujemy bezpieczne, sprawdzone i skuteczne preparaty od znanych producentów. Zamów je już dziś!

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis