Przejdź do treści

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Bestsellery w kategorii Rzęsy

Stopniowane rzęsy do przedłużania

Przedłużanie rzęs to popularny zabieg, na jaki zgłaszają się kobiety chcące dodać wyrazistości i głębi swojemu spojrzeniu, a jednocześnie zaoszczędzić czas poświęcany na codzienne wykonywanie makijażu. To doskonały sposób, aby czuć się pięknie bez względu na porę dnia i okazję oraz zachować naturalność. Jako stylistka z pewnością wykonujesz tę usługę w swoim salonie – sprawdź rzęsy stopniowane dostępne w tej kategorii i odkryj drzemiący w nich potencjał!

Rzęsy stopniowane – dlaczego warto je wybrać?

Zabieg przedłużania rzęs ma na celu uzyskanie naturalnego efektu, a priorytetem jest wydłużenie włosków, w niektórych przypadkach również ich zagęszczenie czy podkręcenie. Wybierając odpowiednie wyroby, można uzyskać efektowną metamorfozę uwzględniającą też zmianę koloru. Rzęsy stopniowane dostępne w naszym asortymencie cechują się:

  • kruczoczarnym, głębokim kolorem,
  • matową strukturą,
  • cienką taśmą, od której rzęsy z łatwością odchodzą, co ułatwia stylizację,
  • trzema rozmiarami rzęs na jednym pasku,
  • dostępnością różnych długości w jednym zestawie,
  • stopniowaniem o 2 mm: 7-9-11, 8-10-12, 9-11-13, 10-12-14.

Stopniowanie rzęs pozwala na osiągnięcie naturalnego przejścia, a także umożliwia precyzyjne dopasowanie długości do indywidualnych potrzeb każdej klientki. To świetne rozwiązanie dla początkujących stylistek, dopiero uczących się, jak dobierać sztuczne rzęsy. Rzęsy stopniowane wykorzystasz też do przedłużania, którego celem jest uzyskanie efektu nierównej linii oraz pięknego wachlarza.

Postaw na stopniowane rzęsy do przedłużania i zachwyć klientki efektowną stylizacją!

Kobiety decydują się na przedłużanie rzęs, gdy chcą odmienić swój wygląd, zrezygnować z codziennego make up’u i wyglądać doskonale bez malowania. Możesz im to zapewnić, oferując usługi stylizacji z użyciem oferowanych w tej kategorii rzęs stopniowanych Pimp My Lashes i Lexelle Beauty. Już dziś wyposaż w nie swój salon i przekonaj się, że warto mieć je zawsze pod ręką.

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis