ŻELE

(20)

Wszystkich wyników: 20

F.A.Q

Co to żel budujący do paznokci?

Faq Arrow

Budujący żel do paznokci to bardzo wszechstronny produkt oraz must have każdej stylistki paznokci. Dzięki żelowi budującemu możesz nadać nowy kształt paznokciom poprzez ich przedłużenie lub wzmocnić je w przypadku paznokci słabych i łamliwych. Możesz też ukryć defekt paznokci taki jak nieestetyczne wgłębienia lub żółty koloryt paznokcia dzięki żelowi o odpowiednim kolorze np różowy, kamuflaż czy brzoskwiniowy. Żel budujący to główny i najważniejszy element przedłużania paznokci. Odpowiada za modelowanie paznokci na tipsie jak i formie. Tworzy idealną bazę pod żel kolorowy lub hybrydę. Odpowiada za kształt paznokcia, jego trwałość oraz krzywą C.

Jaki żel do paznokci na początek?

Faq Arrow

Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w stylizacji paznokci lub chcesz wykonywać zabieg w zaciszu domowym, zacznij od żeli samopoziomujących. To żele, które podczas aplikacji delikatnie się rozpływają, tworzy gładką taflę, ale nie zalewa skórek.

Jakie są żele do paznokci?

Faq Arrow

Żele trójfazowe - to trzy oddzielne produkty, którymi możesz przedłużyć płytkę paznokcia. W ich skład wchodzą: Żel budujący - tworzy mocną bazę oraz pomaga odpowiednio wymodelować przedłużane paznokcie. Nakłada się go na żel podkładowy i wykańcza żelem kolorowym/topem. Żel podkładowy - to żel, który aplikuje się na płytkę naturalną, zwiększając przyczepność żelu budującego. Żel nabłyszczający - inaczej żel wykończeniowy. To rzadki żel, który służy jako warstwa wykończeniowa. Może być bez przemywania lub z przemywaniem. Żele jednofazowy - zastąpią wszystkie wspomniane wyżej żele. Pracując żelem jednorazowym, modelujemy paznokcia warstwa po warstwie, każdorazowo utwardzając ją w lampie UV lub LED. Żel samopoziomujący - to żel o idealnej konsystencji, polecany do pracy dla początkujących stylistek. Opracowany tak, aby nie zalewać skórek a jego masa z łatwością pokryje paznokcie, minimalizując potrzebę piłowania. Żel kamuflujący - to mocno napigmentowany żel, który wyrównana koloryt paznokci, ale również przedłuży i nadbuduje płytkę paznokcia. Idealny do zastosowania przy naturalnych stylizacjach paznokci jak i do manicure francuskiego.

Na jakim żelu przedłuża się paznokcie?

Faq Arrow

Metoda żelowa to jedna z najchętniej wybieranych technik manicure. Pozwala nie tylko na przedłużenie paznokci, ale również umożliwia nadanie płytce pożądanego kształtu. Żel dobierasz w zależności od umiejętności oraz techniki pracy. Możesz użyć żelu budującego, jednofazowego lub kamuflażu. Żele samopoziomujące UV LED to idealny wybór, jeśli dopiero zaczynasz przedłużać paznokcie. Po nałożeniu na paznokieć żel sam ładnie wyrówna powierzchnię, tworząc jednolitą, gładką taflę. Czy to oznacza, że jest rzadki? Nie. Jest na tyle gęsty, że nie rozleje się na skórki, ale pozwala na swobodne uformowanie kształtu paznokcia.