Przejdź do treści

Cleanery do paznokci (4)

 • 5,00 14,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Wybierz-pojemnosc: 1000ml
  14,00 
  Sprawdzam...
 • 5,00  z VAT
  Sprawdzam...
 • 15,00  z VAT
  Sprawdzam...
 • 25,00  z VAT
  Sprawdzam...

Cleanery

Jeśli w swoim salonie świadczysz usługi manicure, koniecznie zaopatrz się w profesjonalny cleaner do paznokci. Bez niego uzyskanie trwałej i pięknej stylizacji może okazać się niemożliwe. Ten niepozorny preparat wykorzystasz zarówno przed, jak i podczas malowania – z pewnością docenisz jego właściwości, a Twoje klientki będą zachwycone uzyskanymi efektami. W tej kategorii znajdziesz cleanery i zmywacze – poznaj ich zastosowanie i najważniejsze zalety!

Jak działa cleaner do paznokci? Oto jego zastosowanie!

Cleaner do paznokci to niezbędny kosmetyk, który musisz mieć w salonie, jeżeli wykonujesz manicure – niezależnie od rodzaju stosowanych metod i lakierów. Jego działanie jest bardzo proste – do zadań cleanera należy:

 • odtłuszczenie płytki paznokcia i usunięcie z niej zanieczyszczeń przed przystąpieniem do malowania – to niezbędny krok, dzięki któremu zwiększysz trwałość manicure i zapobiegniesz odpryskiwaniu lakierów,
 • usuwanie lepkiej warstwy dyspersyjnej powstałej po aplikacji lakieru hybrydowego – docenisz to zwłaszcza przed malowaniem dekoracyjnych detali i wzorów,
 • nabłyszczanie manicure hybrydowego, akrylowego i żelowego, a także tipsów – to ostatni krok wykonywania stylizacji skutkujący olśniewającym blaskiem.

Jakie cleanery do paznokci oferujemy?

W tej kategorii znajdziesz cleanery uniwersalne, przydatne w każdym z wymienionych powyżej zastosowań. Są szybkie w działaniu, dzięki czemu znacznie usprawniają Twoją pracę i skracają czas wykonywania manicure – możesz zatem przyjąć więcej klientek. Odtłuszczacz do paznokci kupisz w dwóch pojemnościach: do wyboru masz opakowanie 50 ml i 1000 ml. To niezbędnik w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym, warto jednak mieć go także w prywatnej kosmetyczce, jeśli samodzielnie stylizujesz swoje paznokcie w zaciszu domowym.

Nie tylko cleanery do paznokci – co jeszcze znajdziesz w tej kategorii?

Zmywacz do paznokci zawierający aceton przyda się do zmiękczania lakierów hybrydowych, masy żelowej czy akrylożeli, w tym również preparatów utwardzanych pod lampą UV czy LED. Należy wlać go do naczynia lub obficie nasączyć nim wacik – w kontakcie z paznokciami wywoła on efekt zmiękczenia manicure, który stanie się łatwiejszy do usunięcia bez ryzyka uszkodzenia płytki. To kolejny produkt – obok cleanera – który musisz mieć w swoim salonie. Pamiętaj, że usuwanie manicure bez użycia zmywacza może spowodować poważne zniszczenie paznokci i naruszyć ich strukturę. Z tego powodu zawsze sięgaj po odpowiedni preparat.

Wybierz najlepsze cleanery do paznokci z naszej oferty – zamów profesjonalne produkty już dziś!

Oferujemy profesjonalne cleanery, odtłuszczacze do paznokci i zmywacze – nie może zabraknąć ich w Twoim salonie! Z nimi zapewnisz klientkom bezpieczne usuwanie manicure oraz trwałość stylizacji i jej efektowny połysk. Postaw na produkty renomowanej marki Clavier i zyskaj gwarantowaną skuteczność.

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis