Clavier

Preparat niwelujący zapowietrzenia 7ml NAIL FIXER Clavier

15,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 .

SKU: 5907996054503
 • Opis produktu

  Preparat niwelujący zapowietrzenia 7ml NAIL FIXER Clavier

  Czy marzysz o idealnie gładkich paznokciach, wolnych od zapowietrzeń i nierówności? Poznaj NAIL FIXER Clavier AIR freeak – produkt stworzony specjalnie dla Ciebie, aby tworzenie pięknej stylizacji paznokci stało się jeszcze łatwiejsze!

  Niwelacja Zapowietrzeń i Wyrównywanie Nierówności

  AIR freeak to preparat niwelujący zapowietrzenia, który sprawia, że Twoje produkty hybrydowe i żelowe idealnie łączą się z płytka paznokcia. Zapomnij o frustrujących białych kropeczkach i nierównościach! Ten produkt wyrównuje powierzchnię paznokcia, tworząc idealne podłoże do stylizacji.

  Zabezpieczenie Zdobionych Paznokci

  AIR freeak pełni także funkcję kleju i zabezpiecza zdobione paznokcie przed odpryskiwaniem top coatu. Twoje stylizacje będą trwałe i piękne przez długi czas.

  Ratunek Dla Pęcherzyków

  Czy podczas pracy z żelem powstały pęcherzyki? To już nie problem! Nanieś niewielką ilość AIR freeak na powstałą dziurę, a efekt będzie bez skazy. Osiągnij piękne paznokcie bez żadnych niedoskonałości.

  Sposób Użycia:

  1. Nanieś niewielką ilość produktu na płytkę paznokcia.
  2. Odczekaj chwilę, aż preparat się wchłonie.
  3. Następnie nałóż bazę hybrydową lub żelową.

  Skład Preparatu:

  Ethyl Methacrylate, Urethane Methacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone.

  Ostrzeżenie:

  Produkt jest łatwopalny, dlatego unikaj kontaktu z oczami i skórą. Może wywołać reakcje alergiczne. W przypadku podrażnienia oczu lub śluzówki, przemyć je obficie wodą i skonsultować się z lekarzem. Trzymaj go z dala od dzieci. Stosuj w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję!

  AIR freeak to Twój sprzymierzeniec w tworzeniu perfekcyjnych paznokci. Dodaj go do swojej kolekcji i ciesz się idealnie gładkimi i trwałymi stylizacjami paznokci już teraz!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo