Przejdź do treści

Odtłuszczacze (4)

Bestsellery w kategorii Paznokcie

- 33%

Mystery Box Pimp My Lashes pudełko ni...

Pimp My Lashes
199,00 1000,00  z VAT

Odtłuszczacze

Szukasz sposobu na zapewnienie doskonałej przyczepności płytki paznokciowej? Sięgnij po preparaty odtłuszczające, które przygotowują powierzchnię do malowania i sprawiają, że lakier lepiej się na niej utrzymuje – a to z kolei sprzyja trwałości wykonanego manicure. Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii i dowiedz się, dlaczego nie może ich zabraknąć w Twoim salonie kosmetycznym!

Preparat odtłuszczający do paznokci – jak działa?

Przed przystąpieniem do wykonywania manicure koniecznie sięgnij po odtłuszczacz – jego zadaniem jest oczyszczenie płytki paznokcia z zabrudzeń, pozbycie się tłuszczu i nadmiaru wilgoci. Dzięki temu zwiększa się przyczepność malowanej powierzchni, lakier lepiej się na niej rozprowadza i po wyschnięciu dłużej pozostaje w nienaruszonym stanie. Właśnie dlatego odtłuszczacze do paznokci to elementy niezbędne w każdym salonie, w którym świadczy się usługi stylizacji dłoni. W naszej ofercie znajdziesz preparat odtłuszczający do paznokci marki Thuya Nails, który:

  • usuwa wilgoć i tłuszcz z płytki,
  • wyrównuje jej pH,
  • zapewnia optymalną przyczepność lakierów,
  • przygotowuje paznokcie na przyjęcie lakieru hybrydowego, akrylowego lub żelowego,
  • jest łatwy w użyciu i dostępny w opakowaniu z pędzelkiem – rozprowadza się podobnie jak lakiery i nie stwarza trudności w aplikacji, która jest szybka, precyzyjna i przebiega sprawnie.

To produkt niezbędny w procesie modelowania i stylizowania różnymi metodami. Dzięki niemu szybko przygotujesz paznokcie na manicure, który przetrwa długi czas i zachwyci doskonałym kryciem.

Wybierz odtłuszczacze do paznokci z naszej oferty – zadbaj o staranne przygotowanie do manicure!

Produkty dostępne w tej kategorii zostały stworzone z myślą o kompleksowym przygotowaniu paznokci do malowania. Trwała stylizacja to marzenie wielu kobiet, które chcą cieszyć się swoim manicure przez wiele tygodni. Możesz im to zapewnić, stawiając na odtłuszczacze i korzystając z nich podczas swojej pracy. Profesjonalne preparaty od renomowanych marek – tylko takie znajdziesz w naszej ofercie!

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis