Przejdź do treści

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Szkolenie ze stylizacji paznokci

Manicure to jedna z tych usług, na które klientki często zgłaszają się do salonów kosmetycznych – zależy im nie tylko na zadbanych paznokciach, lecz także na ich trwałej stylizacji, utrzymującej się nawet przez kilka tygodni. Wiele pań zmaga się z łamiącą, kruchą płytką i marzy o długich paznokciach, inne z kolei poszukują rozwiązań na specjalne okazje. Na wszystkie te oczekiwania możesz odpowiedzieć, świadcząc w swoim salonie profesjonalne usługi. Aby jednak sprostać najwyższym wymaganiom, musisz zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności. I tu z pomocą przychodzimy my – proponujemy szkolenie ze stylizacji paznokci, dzięki któremu dowiesz się, jak pielęgnować płytkę, wykonywać manicure oraz ozdabiać paznokcie. Już dziś poznaj naszą ofertę!

Kurs stylizacji paznokci – jakie szkolenia warto odbyć?

Kurs stylistki paznokci ma na celu zapewnienie Ci kompleksowej wiedzy na temat przygotowania płytki do wykonania manicure, produktów polecanych do stosowania podczas przeprowadzania zabiegów, sposobów pracy z paznokciami, technik ich zdobienia oraz stylizowania. Po odbyciu takiego szkolenia będziesz świadczyć profesjonalne usługi, a Twoje klientki będą zachwycone efektami pracy i ich trwałością. Zastanawiasz się, jaki kurs robienia paznokci wybrać? Szczególnie polecamy:

  • kurs przedłużania paznokci – to jedna z usług często wybieranych przez klientki, które pragną cieszyć się długą, zadbaną płytką, lecz ich naturalne paznokcie na to nie pozwalają. Szkolenie przedłużania paznokci pokaże Ci, jak pracować z formami oraz przedłużać płytkę metodą akrylową i żelową,
  • szkolenie manicure hybrydowy – podczas niego dowiesz się, jak przygotować płytkę, nakładać poszczególne warstwy manicure i równomiernie je rozprowadzać, a także jak aplikować hybrydy w obrębie skórek, aby stylizacja zachwycała precyzją wykonania,
  • kurs zdobienia paznokci – poznaj metody zdobienia płytki, tworzenia fantazyjnych wzorów i motywów zgodnych z preferencjami klientki, dowiedz się, jakie akcesoria są niezbędne, aby malować detale.

Kurs na paznokcie – pielęgnacja ma znaczenie!

Starannie zaplanowany kurs manicure to nie tylko kwestie zdobienia płytki – najważniejsza dla uzyskania efektownej stylizacji jest pielęgnacja paznokci, aby były zdrowe i w dobrej kondycji. Dlatego – chcąc być profesjonalną stylistką – musisz poznać potrzeby paznokci, sposoby dbania o skórki i wzmacniania płytki, a także sprawdzone metody obróbki w celu nadania jej odpowiedniego kształtu.

Zapisz się na szkolenie – stylizacja paznokci będzie Twoją specjalnością!

W zależności od potrzeb możesz wybrać stacjonarny kurs manicure lub szkolenie online – paznokcie nie wymagają korzystania z modelek, równie dobrze poradzisz sobie sama, wykonując stylizację na jednej ręce lub używając treningowych dłoni dostępnych w sklepach. Zainwestuj w swój rozwój i już dziś zapisz się na wybrane szkolenie. To także świetne rozwiązanie, jeśli zatrudniasz stażystki i chcesz podnieść ich umiejętności.

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis