Przejdź do treści

Infinity (3)

 • Farba do Brwi Aqua Drops Liquid Hybrid Tint Infinity

  Infinity
  69,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Aphrodite - Light Brown
  69,00 
 • Aktywator do farby 3% Hybrid Infinity

  Infinity
  52,00  z VAT
 • Odtłuszczacz do brwi i rzęs Saline Solution Infinity

  Infinity
  79,00  z VAT

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  Niezwykłe Brwi Dzięki Infinity Hybrid – Innowacyjnej Linii Produktów do Stylizacji!

  Odkryj rewolucję w koloryzacjii i stylizacji brwi dzięki Infinity Hybrid, nowoczesnej linii produktów, której korzenie sięgają najnowszych osiągnięć technologicznych. Te hybrydowe farbki do brwi, Aqua Drops, są teraz dostępne w Polsce, oferując pełen wachlarz naturalnych odcieni, które nadadzą Twoim Klientom wyjątkowy i niezapomniany wygląd.

  Dlaczego Aqua Drops są Wyjątkowe?

  Farbki do brwi Aqua Drops to pierwsza na świecie płynna formuła hybrydowa, stworzona przy użyciu nowoczesnej technologii wiązań peptydowych. Specjalnie opracowana formuła nie tylko nadaje intensywny kolor, ale także odżywia i regeneruje włosy podczas procesu koloryzacji. To innowacyjne połączenie umożliwia bezpieczne łączenie koloryzacji z laminacją, otwierając przed Tobą nowe możliwości stylizacji brwi.

  Składniki, Które Zrobią Różnicę

  Hybryda zawiera Epidermalny Czynnik Wzrostu (EGF), białko złożone z 53 pojedynczych peptydów. To niezastąpione narzędzie w procesie regeneracji włosów, poprawiając kondycję brwi i stymulując procesy odbudowy mieszków włosowych. Dzięki Aqua Drops nie tylko uzyskasz piękny kolor, ale także zadbasz o zdrowie i wygląd brwi od podstaw.

  Dlaczego Wybrać Infinity Hybrid?

  • Bogata Paleta Odcieni: Dostępne aż 7 różnych odcieni, dzięki czemu każdy Klient znajdzie idealny kolor dopasowany do swojego stylu.
  • Bezpieczne Połączenie Z Laminacją: Aqua Drops umożliwiają bezpieczne łączenie koloryzacji z laminacją, dając Ci większą swobodę w tworzeniu unikalnych stylizacji.
  • Subtelny Kolor, Bezpieczna Koloryzacja: Infinity Hybrid nadaje brwiom subtelny kolor, a efekt możesz stopniować poprzez warstwy oraz czas ekspozycji, zapewniając doskonałe dostosowanie do indywidualnych preferencji.

  Aqua Drops to zdecydowany must-have w Twoim salonie! Przekształć stylizację brwi w niezapomniane doświadczenie z Infinity Hybrid. Odkryj teraz tajemnicę pięknych, zadbanej i stylowej stylizacji brwi!

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis