Przejdź do treści

Kursy kosmetyczne (18)

Bestsellery w kategorii Szkolenia

- 17%
Bestseller

Zestaw startowy dla kursantki na szko...

Pimp My Lashes
49,00 129,00  z VAT

Kursy kosmetyczne

Chcąc rozwijać się w branży beauty, musisz stale inwestować w swój rozwój, pozostawać na bieżąco ze zmieniającymi się trendami w kosmetologii i najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w pracy stylistki. W odpowiedzi na potrzeby profesjonalistów, którzy dążą do bezustannego rozwoju zawodowego, a także osób początkujących w tej branży przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów. Sprawdź, jakie szkolenia kosmetyczne możesz u nas znaleźć!

Profesjonalne kursy kosmetyczne – dla początkujących i doświadczonych stylistek

Nasze kursy kosmetyczne dotyczą kluczowych obszarów pracy stylistki – rzęs, brwi oraz paznokci. Dowiesz się na nich, jak przeprowadzać profesjonalne zabiegi, pielęgnować wybrane partie ciała, stylizować je zgodnie z typem urody i preferencjami klientek oraz jakich produktów używać, aby Twoje usługi osiągnęły najwyższy poziom jakości i odpowiadały na wymagania kobiet odwiedzających Twój gabinet. Proponujemy profesjonalne kursy kosmetyczne, a wśród nich:

  • szkolenia z laminacji i przedłużania rzęs różnymi metodami,
  • kursy stylizacji paznokci,
  • szkolenia ze stylizacji brwi obejmujące zagadnienia związane z architekturą i geometrią brwi, a także ich koloryzacją.

Nasze kursy kosmetyczne dla początkujących stanowią świetne rozwiązanie dla stylistek dopiero rozpoczynających swoją przygodę z branżą beauty, jak również dla stażystek, które zatrudniasz w swoim salonie – inwestując w ich rozwój, zyskasz wykwalifikowanych pracowników gotowych do samodzielnej pracy w Twoim gabinecie. Znajdziesz u nas kurs kosmetyczny z certyfikatem potwierdzającym zdobyte umiejętności – to cenny dokument na drodze zawodowej, zwłaszcza jeśli szukasz pracy lub chcesz wyeksponować w salonie swoje osiągnięcia.

Szkolenia kosmetyczne – stacjonarnie i online

Niektóre z oferowanych kursów możesz odbyć zdalnie – to wygodne rozwiązanie dla zabieganych osób, którym zależy na elastyczności godzin i braku konieczności dojazdów. Wiele ze szkoleń wymaga jednak formy stacjonarnej – zapewniamy modelki, zaopatrzenie w profesjonalne kosmetyki i akcesoria, a przede wszystkim wykwalifikowanych instruktorów, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą.

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis