Przejdź do treści

Agnieszka Mencel

Holandia
Agnieszka mieszka i prowadzi salon w Tilburgu, w Holandii. Jest szkoleniowcem z zakresu stylizacji rzęs wszystkimi metodami, liftingu rzęs, laminacji brwi oraz stylizacji brwi henną pudrową. Stylizacją oprawy oczu zajmuje się już od 5 lat, a od dwóch lat jest licencjonowanym instruktorem. Szkolenia stały się jej pasją, czerpie ogromną satysfakcję z obserwowania rozwoju swoich kursantek, które zakładają własne działalności, otwierają gabinety i wykonują przepiękne prace. Jej kursy są wysoko oceniane przez uczestniczki: „Bardzo polecam szkolenia u Agi. Jestem już po kilku kursach i właśnie otwieram swój wymarzony gabinet, do którego zapraszam na stylizacje rzęs” „Serdecznie dziękuję za każdą intensywną minutę, poświęconą mi na kursie! Polecam z całego serca Panią Agnieszkę - pełen profesjonalizm i super podejście do kursantów! Z pełnym zaangażowaniem i pasją wykłada treści oraz dzieli się wiedzą zdobyta przez lata...” „Polecam Agnieszkę z czystym sumieniem 💜 ogrom wiedzy przekazany na szkoleniu i atmosfera sprawiają, że człowiek ma ochotę jeszcze tego samego dnia złapać za pęsetę i ćwiczyć rzęski...” Za swoje zaangażowanie i profesjonalizm Agnieszka została niedawno uhonorowana tytułem instruktora roku. Prywatnie jest tradycjonalistką, dla której ważne są rodzina i wiara w człowieka. Kocha zwierzęta, a w szczególności swoje dwa pieski — Lenę i Leona. Wolny czas, którego ma niewiele, spędza na czytaniu książek, co jest jej drugą pasją.
Zakres szkoleń: SZKOLENIE FARBOWANIE BRWI AEROGRAFEM - AIRBRUSH BROWS PRZEDŁUŻANIE RZĘS LAMINACJA BRWI I RZĘS  

Szkolenia trenera

 • 1500,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1700,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1700,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis