Przejdź do treści

Klej do sztucznych i przedłużanych rzęs (95)

 • Pierścionek na klej farbkę Manybeauty

  Many Beauty
  0,50  z VAT
  Domyślny wariant:
  Rozmiar-ilosc: S 1 szt
  0,50 
 • Bestseller

  Shine szybki klej do liftingu rzęs i brwi Shinee

  89,00  z VAT
 • Bezseparacyjny Klej do liftingu rzęs Thuya Professional Line

  Thuya Eyes
  69,00  z VAT
 • Klej do rzęs Volume S+ Jolash

  Jolash Professional
  49,00  z VAT
 • Klej do rzęs bez cyjanoakrylu WOW Magnitica

  Magnitica Lashes
  89,00  z VAT
 • Klej do przedłużania rzęs HS 11

  39,00  z VAT
 • Klej do przedłużania rzęs rarity Pro1 Pro2 Pro3 Rarity

  Rarity
  90,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Rodzaj: Rarity Pro 1
  90,00 
 • Klej do rzęs fLEXI JOLASH

  Jolash Professional
  49,00  z VAT
 • Woreczek termoizolacyjny do kleju Magic Pack

  1,00  z VAT
 • Lash Lift – klej do liftingu rzęs w tubce Elleebana

  Elleebana
  225,00  z VAT
 • Klej do rzęs KALINKA Magnitica

  Magnitica Lashes
  49,00  z VAT
 • Bestseller

  Klej do laminacji liftingu rzęs 6ml FIX IT OKO

  OkO
  79,00  z VAT
 • Klej do rzęs NOBLE Noble Lashes

  Noble Lashes
  45,00  z VAT
 • Klej do rzęs GREEN Noble Lashes

  Noble Lashes
  39,00  z VAT
 • Klej do laminacji liftingu rzęs z pędzelkiem Thuya Professional Line

  Thuya Eyes
  69,00  z VAT
 • Klej do rzęs PETARDA Magnitica

  Magnitica Lashes
  59,00  z VAT
 • Lash Lift Stronghold – klej do liftingu rzęs w tubce Elleebana

  Elleebana
  219,00  z VAT
 • Przenośny mini wiatrak osuszacz do rzęs ManyBeauty

  Many Beauty
  29,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Biały
  29,00 
 • Klej do przedłużania rzęs Lash Ultraszybki | Lash Design

  Lash Design
  80,00  z VAT
 • Klej do rzęs Volume Noble Lashes

  Noble Lashes
  29,00  z VAT

Bestsellery w kategorii Rzęsy

F.A.Q - Najczęściej zadawane pytania o kleju do rzęs

Jak zmyć klej do rzęs?

Na to pytanie nie ma niestety zbyt wielu rozwiązań. Pierwszą kwestią jest, czy klej do rzęs znajduje się na ubraniu czy meblu. Z mebli niestety ciężej jest usunąć klej. Jednakże warto spróbować użyć removera do rzęs w kremie lub żelu. Nałóż remover na plamę kleju i poczekaj około 5 minut. Jeśli po upływie tego czasu klej nie zejdzie, to niestety nie ma więcej rozwiązań dla tego problemu.

Jak zwalczyć uczulenie na klej?

Alergia na klej do przedłużania rzęs jest niewątpliwie problematyczna. Nie ma leków odczulających na składniki kleju, ale obecnie na rynku beauty znajduje się rozwiązanie dla tego problemu. Są to kleje do przedłużania rzęs bez cyjanoakrylu i jego pochodnych od marki Magnitica Lashes. Zalecamy oczywiście wykonanie próby uczuleniowej, jednakże istnieje spora szansa na udaną i bezpieczną aplikację sztucznych rzęs.

Jak usunąć klej do rzęs z ubrania?

Usunięcie kleju z tkaniny może stanowić nie lada wyzwanie. Można spróbować usunąć taki klej removerem do rzęs w kremie lub żelu, jednakże nie ma gwarancji, że się uda. Nałóż na plamę kleju remover do rzęs i odczekaj około 5 minut. Jeśli po upływie tego czasu klej nie będzie chciał ustąpić, niestety nic więcej nie można zrobić.

Jak zmyć klej do rzęs z powiek?

Jeśli klej znalazł się na powiece już po założonej aplikacji, spróbuj wpierw oczyścić oko cleanerem do rzęs. Jeśli to nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, spróbuj użyć delikatnie w tym miejscu removera w kremie lub żelu, tak aby, nie dotykał świeżo przedłużanych rzęs. Wiązanie kleju wówczas puści i kilka sztucznych rzęs może odpaść, co spowoduje wydłużenie czasu na uzupełnienie aplikacji.

Jak zrobić próbę uczuleniową na klej do rzęs?

Najlepszym miejscem do wykonania takiej próby jest nadgarstek. Zaaplikuj klej i ściągnij go po upływie 15 minut. Następnie należy odczekać 24h czy wystąpi reakcja niepożądana w tym miejscu np. pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie lub bąble. Należy jednak pamiętać, że test w tym miejscu nie daje 100% gwarancji. Alergenu może być zbyt mało i test nie będzie wówczas skuteczny. Powodów alergii na zabieg przedłużania rzęs może być wiele. Niekoniecznie musi to być alergia na klej tylko np. na płatki kolagenowe czy szampon. Pamiętaj o karcie przedzabiegowej dla swojej klientki i podpisanie zgody na wykonanie zabiegu.

Jak przechowywać klej do rzęs

Klej do przedłużania rzęs należy przechowywać w specjalnym woreczku termoizolacyjnym tzw. magic pack. Możesz również zamiast niego dokupić specjalny pojemnik na klej, glue box. Obie formy przechowywania kleju przedłużają jego trwałość i izolują od panujących zmian temperatur w salonie kosmetycznym.

Jaki klej jest najmocniejszy?

Przy tym pytaniu nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż trwałość wiązania kleju zależy od wielu czynników takich jak wilgotność powietrza oraz jego temperatura. Każdy producent wyszczególnia te dane w opisie produktu, aby dobór kleju był odpowiedni do panujących warunków w twoim salonie. Dodatkowo wpływ na trwałość aplikacji ma także przygotowanie rzęs do zabiegu przedłużania. Czym zostały oczyszczone i odtłuszczone, czy został użyty utrwalacz do kleju oraz przede wszystkim jak klientka dba o swoją aplikację. To od niej w większej mierze zależy trwałość przedłużonych rzęs, zalecenia pozabiegowe pomogą przedłużyć ich trwałość.

Dlaczego klej do rzęs nie klei?

Dobór kleju to bardzo indywidualna kwestia, nie u każdego sprawdzi się ten sam klej. Główny powód to temperatura i wilgotność powietrza panująca w salonie kosmetycznym. Każdy klej do rzęs ma wyznaczone warunki oraz czas, w którym się wiąże. Aby sprawdzić jakie warunki panują w twoim salonie, należy zakupić higrometr tzw. stację pogodową. Według jej wskazań należy zakupić klej do przedłużania rzęs, który mieści się w przedziale wyświetlanych parametrów. Pamiętaj, aby taki zakres warunków wilgotności i temperatur spisać z całego tygodnia i dla danej pory roku. Klej, którego używasz w zimę prawdopodobnie nie sprawdzi się w okresie letnim, bo panują już inne warunki. Kolejną ważną kwestią są użyte preparaty do oczyszczenia rzęs, takie jak szampon czy cleaner. W naszym sklepie znajdziesz takie, które polepszają retencję rzęs. Być może tutaj jest coś, co możesz dopracować lub poprawić. Zwróć także uwagę na tempo swojej pracy, kleje do przedłużania od różnych producentów mają różne czasy wiązania. Wybierz odpowiedni do swoich oczekiwań.

Czy klej do rzęs je niszczy?

Sam klej w sobie nie niszczy rzęs. Jeśli zostały one prawidłowo przygotowane oraz aplikacja jest prawidłowo założona, to nie ma obaw do niepokoju. Mogą one na przykład nadmiernie wypadać od za ciężkich aplikacji np. objętościowych, gęsto założonych. Również kwestia higieny oczu klientki w domu ma znaczenie dla żywotności rzęs. Należy je myć każdego dnia oraz nie wyskubywać ich, ponieważ odpadają wówczas razem z naturalną rzęsą, co powoduje przerzedzenie.

Jaki klej wybrać?

Najlepiej wybrać klej do rzęs, który sprawdzi się w danej metodzie przedłużania. Bardzo często jeden klej nie poradzi sobie z każdą aplikacją. Przy wyborze kleju do sztucznych rzęs, należy także skupić się na warunkach panujących w salonie kosmetycznym, czyli wilgotności i temperaturze powietrza. Są to kluczowe elementy przy wyborze kleju. Pamiętaj także, aby zwrócić uwagę na tempo pracy kleju oraz swojej własnej pracy, wówczas odpowiednio dobrać klej do swoich potrzeb.

Ile schnie klej do rzęs?

Czas schnięcia kleju do rzęs zależy od wybranego kleju. Każdy producent kleju podaje taki czas w opisie produktu. Zwróć uwagę przed zakupem na czas wiązania, tak aby wybrać odpowiedni klej dla siebie. Ważnym aspektem są także panujące warunki w salonie, mówimy tutaj o wilgotności i temperaturze powietrza. Mogą one przyspieszyć lub osłabić pracę kleju. Dobierz klej pod warunki panujące w twoim salonie. Możesz sprawdzić taki pomiar z pomocą higrometru tzw. stacji pogodowej. To niezbędnik w twoim salonie na każdą porę roku.

Klej do sztucznych i przedłużanych rzęs

Jeśli w swoim salonie świadczysz usługi przedłużania rzęs, koniecznie zapoznaj się z asortymentem prezentowanym w tej kategorii – znajdziesz tu profesjonalne kleje do rzęs, dzięki którym każdy zabieg przebiegnie sprawnie i z zachwycającymi rezultatami. Oferujemy produkty znanych firm, cenionych w branży beauty. Wśród nich warto wymienić: Noble Lashes, Many Beauty, Jolash Professional, Magnitica Lashes, Rarity Brows, Lash Design, Fashion Lash, Exclusivelashes, Lexelle Beauty, Plato Professional, Pove, i Wonder Lashes. Wszystkie te marki słyną z najwyższej jakości wyrobów, którym możesz zaufać. Już dziś wybierz klej do rzęs do swojego salonu!

Kleje do rzęs – sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając produkty do swojego gabinetu

Dobry i trwały klej do rzęs to jeden z najważniejszych elementów pracy każdej stylistyki. Wiele zabiegów upiększających wymaga zastosowania produktów, które będą odporne na działanie czynników zewnętrznych i zagwarantują długotrwały efekt. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kleje do rzęs, które wyróżniają się łatwym użyciem oraz są sprawdzone i posiadają niezbędne atesty – między innymi zostały przebadane przez okulistów.

Postaw na profesjonalny klej do rzęs

Każda profesjonalna kosmetyczka dobrze wie, co może stać się z rzęsami klientek, jeżeli podczas zabiegu został użyty słaby i nieodpowiedni klej do sztucznych rzęs. Aby uniknąć przykrych konsekwencji, takich jak odklejanie się, rolowanie czy wypadanie włosków, warto stawiać na sprawdzone produkty, z którymi praca staje się prawdziwą przyjemnością. Świadomi tego zgromadziliśmy tylko wysokiej jakości preparaty – każdy klej do przedłużania rzęs, makijażu, kępek, sztucznych rzęs w naszej ofercie został wielokrotnie przetestowany i uzyskał pozytywne opinie, o czym świadczą też komentarze zadowolonych użytkowników. Aby jeszcze bardziej ułatwić wykonywanie zabiegów, oferujemy klej do rzęs na pasku, który przyśpiesza pracę i jest niezwykle łatwy w aplikacji. Wystarczy nieco wprawy, aby za jego pomocą uzyskać zachwycający efekt wizualny, który z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Innym wyborem jest klej do kępek rzęs, oferujący bardzo naturalne rezultaty. Produkt ten gwarantuje komfort noszenia, szybko zasycha i już po krótkim czasie stapia się z linią rzęs, stając się zupełnie niewidoczny.

Tylko wysokiej jakości klej do zabiegu liftingu rzęs

Klej do liftingu rzęs lub ich przedłużania aplikuje się w pobliżu oczu – w przypadku tego typu produktów, nie można pozwolić sobie na słabej jakości preparaty o niepewnym składzie. Mogłyby one doprowadzić do podrażnień i łzawienia oczu, a nawet wywołać poważniejszą reakcję alergiczną. Aby tego unikać, najlepiej kupować klej do liftingu rzęs tylko z pewnych źródeł.

Jedną z propozycji dostępnych w tej kategorii jest klej do zabiegu liftingu rzęs Permalift – został opracowany z myślą profesjonalnym zastosowaniu. Wyróżnia go krótki czas schnięcia oraz łatwość użycia. Wykorzystasz go do nawijania rzęs na silikonowe wałeczki, lecz równie dobrze sprawdzi się w zabiegach laminowania brwi.

Klej do rzęs – jaki wybrać?

Nasze produkty nie tylko są bezpieczne, ale też wydajne i trwałe. Utrzymują się przez długi czas, mimo negatywnego wpływu warunków atmosferycznych i innych czynników zewnętrznych. Nawet w przypadku ciężkich i większych kępek nie ulegają kruszeniu. Szybko zasychają oraz są łatwe w aplikacji. W naszej bogatej ofercie znajdziesz produkty doskonale dostosowane do temperatury i wilgotności w pomieszczeniu:

 • Idealny klej jesień/zima zapewnia doskonale efekty nawet w przypadku niskich temperatur.
 • Doświadczone stylistki wiedzą, że latem trwałość rzęs może być mniejsza, a precyzyjne wykonanie zabiegu stanowi jeszcze większe wyzwanie – między innymi dlatego, że produkty w wysokiej temperaturze szybciej zasychają. Oferowany przez nas idealny klej wiosna/lato uwzględnia te czynniki, dlatego cieszy się ogromną popularnością.
 • Natomiast idealny klej całoroczny jest najlepiej przystosowany do zmiennych parametrów i może być stosowany zarówno przez początkujące, jak i bardziej doświadczone stylistki.

Klej do rzęs – wybór odpowiednich produktów ma znaczenie!

Jako profesjonalna stylistka z pewnością wiesz, że kleje do rzęs różnią się między sobą szybkością wiązania, która uzależniona jest przede wszystkim od zalecanych warunków stosowania. Z tego powodu w naszym asortymencie skompletowaliśmy:

 • idealny klej wiosna/lato, który radzi sobie w wysokich temperaturach (ponad 19°C) i wilgotności na poziomie 35%;
 • idealny klej jesień/zima – preparaty z tej grupy z kolei świetnie znoszą pracę w chłodnych pomieszczeniach, w których temperatura wynosi 15°C, a wilgotność 15%;
 • idealny klej całoroczny – to produkt uniwersalny, przeznaczony do przedłużania rzęs niezależnie od panujących warunków.

Profesjonalny klej do rzęs – stawiaj na produkty renomowanych marek

Wybierając klej do przedłużania rzęs, korzystaj z oferty firm znanych i cenionych w branży beauty – właśnie ich wyroby znajdziesz w naszej ofercie. Możesz im zaufać i z powodzeniem wykorzystywać je do wykonywania zabiegów w swoim salonie. Zadbaj o trwałe efekty swojej pracy i bezpieczeństwo klientek, zamawiając idealny klej do przedłużania rzęs.

Co wyróżnia kleje do rzęs dostępne w naszej ofercie?

Przede wszystkim zweryfikowany skład i bezpieczeństwo działania – wyłącznie sprawdzone produkty mogą zostać dopuszczone do profesjonalnego użytku i właśnie takie skompletowaliśmy w tej kategorii. Znajdziesz tu kleje do rzęs z pędzelkiem ułatwiającym aplikację oraz neutralizatory zapachu, które podnoszą komfort pracy i roztaczają w gabinecie przyjemną, kwiatową woń. Starannie wyselekcjonowane produkty z łatwością dopasujesz do indywidualnych potrzeb oraz stosowanych metod przedłużania rzęs. 

O czym pamiętać, stosując klej do rzęs?

Choć w tej kategorii znajdziesz wyłącznie sprawdzone i godne zaufania produkty, pamiętaj o kilku wskazówkach podczas wykonywania zabiegu przedłużania rzęs:

 • wybieraj idealny klej do rzęs całoroczny lub dostosowany do odpowiedniej pory roku i warunków panujących w Twoim salonie. Chcąc mieć pewność trafnego doboru preparatu, weryfikuj temperaturę i poziom wilgotności w gabinecie – w tym celu przyda się stacja pogodowa, którą również kupisz w naszym sklepie;
 • przechowuj klej do rzęs zgodnie z zaleceniami producenta – najlepszym sposobem jest umieszczenie preparatu w specjalnym woreczku termoizolacyjnym lub pojemniku – kluczowa jest ochrona przed zmiennymi temperaturami i działaniem czynników zewnętrznych;
 • przed przystąpieniem do zabiegu wykonaj próbę uczuleniową – zaaplikuj na nadgarstek niewielką ilość kleju i usuń go po kwadransie. Jeśli przez kolejną dobę nie wystąpi w tym miejscu reakcja alergiczna (pieczenie, swędzenie, wysypka), możesz wykorzystać dany klej do przedłużania rzęs. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia uczulenia, wybieraj produkty bez cyjanoakrylu w składzie, które uznawane są za najbezpieczniejsze;
 • poinstruuj klientkę, jak powinna dbać o stylizację rzęs – należy unikać moczenia, mocnego pocierania czy rozczesywania włosków przez 48 godzin po wykonanym zabiegu. Po upływie tego czasu można przeczesać rzęsy czystą szczoteczką do tuszu.

Akcesoria ułatwiające zabiegi przedłużania rzęs – sprawdź jednorazowe podstawki pod klej i woreczki do przechowywania

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie nie tylko profesjonalne kleje do rzęs, lecz także akcesoria ułatwiające przeprowadzanie zabiegów z ich użyciem. Znajdziesz tu jednorazowe podstawki – wyróżnia je kompaktowy rozmiar, abyś zużywała oszczędne ilości preparatu, a także odpowiednio wyprofilowany kształt zapobiegający zbyt szybkiemu wysychaniu. W opakowaniu znajdziesz aż 100 sztuk higienicznych pojemniczków! Kupisz u nas również termoizolacyjny woreczek do przechowywania kleju – zadba o ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych i wydłuży trwałość produktu. Oferujemy też jednorazowe naklejki pod klej zakończone praktycznym języczkiem – sprawnie odkleisz je po użyciu.

Kompleksowo wyposaż swój salon w niezbędne produkty i wykonuj profesjonalne przedłużanie rzęs!

Chcąc zaoferować swoim klientkom sprawne, skuteczne i bezpieczne przedłużanie rzęs dowolną metodą, zaopatrz się w najlepsze kleje stworzone z myślą o profesjonalnym użytku. Wybierając produkty z naszej oferty, masz pewność wysokiej jakości i dbasz zarówno o satysfakcję kobiet odwiedzających Twój salon, jak i o renomę świadczonych usług. Postaw na sprawdzone wyroby od znanych producentów – bogaty asortyment pozwala Ci na dobór idealnych preparatów, dopasowanych do metod, jakimi pracujesz, warunków panujących w Twoim salonie oraz zaawansowania Twoich umiejętności. Znajdziesz u nas kleje do rzęs dla początkujących oraz doświadczonych stylistek – niezależnie od tego, jak długo pracujesz w zawodzie, z pewnością kupisz u nas idealny produkt będący sprzymierzeńcem w Twojej codziennej pracy.

Złóż zamówienie na klej do sztucznych rzęs w naszym sklepie internetowym!

Wybierz potrzebne produkty, a my skompletujemy je dla Ciebie i wyślemy, abyś mogła szybko przekonać się o ich jakości, wykonując w swoim salonie zabiegi z ich udziałem. Oferujemy również pojemnik na klej i wiele innych przydatnych akcesoriów – koniecznie sprawdź pełen zakres dostępnych produktów i wyposaż w nie swój gabinet. Wszystkie otrzymasz pod adres wskazany podczas składania zamówienia – sprawna wysyłka, bogactwo wyboru i profesjonalne produkty o sprawdzonym działaniu to gwarancja Twojego sukcesu w pracy stylistki!

 

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis