Przejdź do treści

Henna brwi (87)

 • Kieliszek szklany do henny akrylu liquidu Manybeauty

  Many Beauty
  4,50  z VAT
 • Promocja!
  - 20%
  Bestseller

  Henna pudrowa do brwi 5g Zola

  Zola
  60,00  48,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: 01 Blonde - Blond Korektor
  48,00 
 • Bestseller

  Henna pudrowa do brwi 7g AntuOne

  Antuone
  69,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Chestnut - Kasztan
  69,00 
 • Promocja!
  - 20%
  Bestseller

  Henna Pudrowa do brwi 10g Zola

  Zola
  90,00  72,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: 01 Blonde - Blond Korektor
  72,00 
 • Farba żelowa do brwi i rzęs RefectoCil

  Refectocil
  23,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: 1 Black - Czarny
  23,00 
 • Bestseller

  Henna pudrowa do brwi 5g AntuOne

  Antuone
  59,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Chestnut - Kasztan
  59,00 
 • Łyżeczka do henny ManyBeauty

  Many Beauty
  1,00  z VAT
 • Bestseller

  #205 Dark blond Henna pudrowa do brwi 10g BrowXenna

  BrowXenna
  139,00  z VAT
 • Henna pudrowa do brwi Sexy Brows Magnitica

  Magnitica Sexy Brows
  89,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Light Brown - Jasny Brąz
  89,00 
 • Bestseller
  Nowość

  #102 Cold Coffee Henna pudrowa do brwi + baza hialuronowa BrowXenna

  BrowXenna
  139,00  z VAT
 • Bestseller

  #106 Dust Brown Henna pudrowa do brwi 10g BrowXenna

  BrowXenna
  139,00  z VAT
 • Bestseller

  #104 Dark Chocolate Henna pudrowa do brwi 10g BrowXenna

  BrowXenna
  139,00  z VAT
 • Bestseller

  #101 Neutral Brown Henna pudrowa do brwi 10g BrowXenna

  BrowXenna
  139,00  z VAT
 • Promocja!
  - 46
  Bestseller

  Mała Henna pudrowa do brwi 2,5g Permanent Lash&Brow

  Permanent Lash&Brow
  37,00  20,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Light Brown - Jasny Brąz
  37,00 
 • Bestseller

  #107 Dark Earth Henna pudrowa do brwi 10g BrowXenna

  BrowXenna
  139,00  z VAT
 • Promocja!
  - 20%
  Bestseller

  Brow Box zestaw henny pudrowej 5g Zola

  Zola
  370,00  296,00  z VAT
 • #202 Light Blond henna pudrowa do brwi 10g BrowXenna

  BrowXenna
  139,00  z VAT
 • Bestseller

  #103 Rich Taupe Henna pudrowa do brwi 10g BrowXenna

  BrowXenna
  139,00  z VAT
 • Bestseller

  #102 Cold Coffee henna Saszetka BrowXenna

  BrowXenna
  109,00  z VAT
 • Promocja!
  - 7%

  Henna Pudrowa do brwi Elleebana

  Elleebana
  149,00  139,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Dark Brown - Ciemny Brąz
  139,00 

Bestsellery w kategorii Brwi

F.A.Q

Czym jest henna do brwi?

Wbrew pozorom henna do brwi może nie zawierać prawdziwej henny tak zwanej lawsonii i może być henną tylko z nazwy. Możemy to rozróżnić poprzez nazewnictwo produktów. Henna pudrowa jest najczęściej wybieranym produktem ze względu na swój skład, dobroczynne właściwości, pigmentację i efekty barwienia. Nie tylko nazwa pozwala odróżnić hennę od henny ale także cena. Prawdziwa henna pudrowa cenowo zaczyna się od 60 zł w górę za fiolkę, trwałość takiej henny to 4-6 tygodni na włoskach a na skórze nawet 12 dni. Henny pudrowe głównie różnią się zawartością PPD czyli barwnika barwiącego, pojemnością oraz paletą kolorów. Przy hennie pudrowej niektóre marki oferują nawet 8 naturalnych kolorów, w tym korektory koloru. Z kolei henna proszkowa, jest henną bardzo chemiczną, kolorystyka jest uboga bo wyróżniamy zaledwie 4 kolory, są one bardzo graficzne i daleko im do naturalnej kolorystyki. Trwałość takiej henny proszkowej również jest chwilowa bo wynosi około 3-4 dni. Bardzo przesusza włos a jej długotrwałe i częste stosowanie, może prowadzić do wypadania włosków i ubytków w brwiach, które później ciężko odbudować na nowo.

Jaka henna do brwi w domu?

Jeśli nie ogranicza cię budżet, wybierz hennę pudrową. Jedna fiolka wystarczy na kilka miesięcy użytkowania, daje długotrwałe rezultaty oraz mocną, naturalną pigmentację. Pamiętaj, aby nie wykonywać takiej koloryzacji częściej niż co 4-6 tygodni. Henna ma składniki wysuszające brwi i zbyt częste koloryzowanie brwi henną może doprowadzić do kruszenia się włosków, powstania ubytków oraz alergii. Tak, henna może uczulić, gdyż zawiera dużą ilość barwnika PPD, która przy częstym kontakcie ze skórą może spowodować nieodwracalną alergię. Dlatego ważna jest częstotliwość stylizacji oraz pielęgnacja wykonywana regularnie każdego dnia np. olejkiem do brwi do kolejnej stylizacji.

Henna pudrowa, czego unikać?

Zabieg henny pudrowej jest prostą i bezpieczną stylizacją. Hennę należy zmieszać z dedykowaną wodą producenta lub wodą mineralną. Zdarza się, że niektóre stylistki używają wody utlenionej co jest niedopuszczalne i tej metody należy unikać.

Która henna do brwi jest najlepsza?

Henna pudrowa to bestseller wśród henn do brwi. Najlepsza jest taka, która ma szeroką paletę kolorystyczną, posiada dedykowaną wodę. Taki aktywator pomaga uzyskać zawsze przewidywalny i stabilny kolor przy każdej aplikacji. Henny, które nie posiadają dedykowanej wody mogą być nieprzewidywalne kolorystycznie oraz trwałość takiej henny może być gorsza. Pamiętaj, że na rynku znajdziesz również henny proszkowe, to nie są henny pudrowe. Również mają konsystencję w proszku, ale są chemiczne i z prawdziwą henną nie mają wiele wspólnego. Trwałość takiej henny jest bardzo słaba a mała ilość nienaturalnych kolorów powoduje, że henna pudrowa wygrywa w tym zestawieniu.

Dlaczego henna nie łapie?

Pierwsza kwestia w takich przypadkach to produkt, na którym została wykonana stylizacja. Wyróżniamy 2 henny: proszkową oraz pudrową. Henna proszkowa wymaga użycia aktywatora wodnego 3%, natomiast hennę pudrową należy wymieszać z wodą dedykowaną od producenta lub jeśli z danej marki nie ma takiej wody to używamy wody mineralnej. Aby dowiedzieć się dlaczego henna nie łapie, należy wziąć również pod uwagę uzyskaną konsystencje. Każda marka ma swoje wymogi dotyczące konsystencji. Zapoznaj się z nimi przed wykonaniem zabiegu henny, ponieważ od konsystencji również zależy powodzenie zabiegu. Jeśli już sprawdziliśmy pochodzenie wody do henny oraz przeanalizowaliśmy konsystencję, teraz czas na aplikację. Większość dostępnych henn na rynku należy aplikować cienką warstwą do wyschnięcia i najlepiej na 3 warstwy. Zastanów się, czy gdzieś mogłaś na tym etapie popełnić błąd. Jeśli jednak nie doszukałaś się na tym etapie nieprawidłowości to pozostaje jeszcze data przydatności. Sprawdź kiedy została wyprodukowana twoja henna. Ważne jest także przechowywanie henny, czy jest szczelnie zamknięta. Jeśli żaden z tych aspektów nie rozwiązuje twojego problemu, skontaktuj się bezpośrednio z producentem lub ze sklepem, w którym została zakupiona henna.

Czy henna jest szkodliwa?

Henna sama w sobie nie jest szkodliwa, jednak mniej lub bardziej może przesuszać włos oraz skórę. Jeśli często wykonujemy zabieg henny na brwiach i nie aplikujemy regularnie nic odżywczego na skórę i włoski, to skóra na brwiach może się łuszczyć a włoski będą się kruszyć i miejscami wypadać, co spowoduje powstanie ubytków w brwiach. Takie ubytki jak wiemy ciężko jest zniwelować, trwa to miesiące a czasami nawet lata. Dlatego kluczowym elementem zabiegu stylizacji brwi henną jest pielęgnacja po jej wykonaniu. Najlepiej brwi nawilżać olejkiem lub kremem arganowym każdego dnia na wieczór przed snem lub min. 3-4 razy w tygodniu do następnego zabiegu henny.

Czy henna do brwi nadaje się do rzęs?

Henna to proszek, w okolicy oka nie wolno aplikować nic o konsystencji proszkowej. Jeśli jakakolwiek drobinka henny wpadnie do oka, może to spowodować nieodwracalne szkody na gałce ocznej. Do farbowania rzęs używamy farb, które są kremowe i zapewniają bezpieczną aplikację.

Czy henna pudrowa jest dobra?

Mocna pigmentacja, długo utrzymujący się kolor na skórze i włoskach, szeroka paleta barw to wszystko czyni hennę pudrową najpopularniejszym zabiegiem w stylizacji brwi. Grono miłośniczek henny pudrowej cały czas rośnie. Z tym produktem idealnie i perfekcyjnie podkreślisz brwi, w tym ubytki na brwiach. Jeśli chcesz wprowadzić tę usługę do swojego salonu kosmetycznego – nie wahaj się, z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę!

Ile się utrzymuje?

Trwałość henny na brwiach zależy od wielu czynników, przede wszystkim od rodzaju henny. Wyróżniamy hennę pudrową i proszkową. Henna pudrowa jest najlepszą henną na rynku ze względu na swój skład, trwałość, szeroką paletę kolorów i dostępnych korektorów koloru oraz prostą aplikację. Jeśli prawidłowo przygotujemy brwi przed nałożeniem henny, to trwałość wynosi na skórze nawet do 12 dni a na włoskach do 6 tygodni. Natomiast henna proszkowa, która również jest dostępna na rynku, nie jest już tak trwała jak henna pudrowa. W tym przypadku trwałość to zaledwie 3-4 dni na skórze oraz na włoskach około 2 tygodnie. Skład takiej henny również nie należy do najlepszych. Dlatego jeśli już zastanawiamy się nad zabiegiem henny, lepszym wyborem będzie henna pudrowa.

Ile trzymać hennę do brwi?

Czas aplikacji henny jest zależy od koloru, który chcemy położyć, rodzaju skóry oraz konsystencji. Warto wymywać przody zwilżonym patyczkiem higienicznym, aby kontrolować intensywność koloru henny. To najlepsza metoda, aby brwi nie wyszły za ciemne. Dodatkowo konsystencja rozrobionej henny przekłada się na czas aplikacji. Hennę należy trzymać do całkowitego wyschnięcia, konsystencja rzadka tzw. sosu sojowego wysycha szybciej. Z kolei te gęstsze tzw. octu balsamicznego lub kisielu wysychają dłużej, co przekłada się na czas trzymania henny. Przeciętny czas to od 10 do 20 minut. Jednak sugerujemy nie pracować z czasem a z brwiami klientki i kolorem.

Jak nakładać hennę na brwi?

Aplikacja henny w taki sposób, aby wyglądała naturalnie bez efektu graficznego jest bardzo istotna. Najpopularniejszą metodą jest tzw. efekt ombre, czyli wymyte i jaśniejsze przody od reszty całej brwi. Aby osiągnąć taki efekt można zaaplikować hennę cienkim, skośnym pędzlem na całych brwiach, następnie po ściągnięciu henny wymyć przody removerem do henny. Drugi sposób to aplikacja henny od końca brwi tzw. ogonka do apeksu i przechodzenie powoli do przodu brwi oraz nałożenie henny w tym punkcie w połowie czasu aplikacji.

Jaka produkt dla blondynek?

Paleta kolorystyczna dla blondynek w hennie pudrowej jest szeroka, można tworzyć również wiele mieszanek, w różnych proporcjach kolorów. Możemy osiągnąć zarówno ciepłe jak i zimne odcienie. Należy jednak zwrócić uwagę, że niewiele kolorów dla blondynek możemy położyć samodzielnie ze względu na ich poziom kolorystyczny i pochodną barwę. Większość kolorów takich jak Light Brown, czyli jasny brąz są na podtonie żółtym niezależnie od wybranej marki. Oznacza to, że raczej używamy go jako bazy do naszej mieszanki niż samodzielnie. Ale są takie kolory jak Taupe, który jest delikatnym i chłodnym jasnym brązem. Można położyć go samodzielnie. Należy tylko zwrócić uwagę na czas aplikacji, gdyż niekontrolowany może wpaść w ciemny brąz.

Henna do brwi, która nie uczula. Jaką wybrać?

Jeśli masz alergię na hennę to znaczy, że twój organizm odrzuca naturalną hennę lawsonię lub barwnik PPD. Składnik ten odpowiada za kolor w hennie i farbie. W tym drugim przypadku ciężko jest znaleźć zastępstwo dla henny. W pierwszym przypadku, czyli alergii na lawsonie, można używać zamiast henny do koloryzacji – farby kremowej lub żelowej. Natomiast barwnik PPD występuje w każdym produkcie koloryzującym i jest chwilowo tylko jedna alternatywa dla koloryzacji brwi. Firma Refectocil wyprodukowała linię produktów Sensitive, która nie zawiera barwnika PPD, zakup wymaga zarówno henny żelowej jak i aktywatora. Do tego produktu dołączona jest instrukcja jak koloryzować brwi tym produktem. Jest nieco odmienna od standardowej aplikacji.

Czym się różni henna od henny pudrowej?

W stylizacji brwi henną wyróżniamy hennę pudrową oraz proszkową. Oba produkty zawierają słowo henna ale jedna z nich z henną nie ma za wiele wspólnego. Mówimy tutaj o hennie proszkowe. Jej skład nie zawiera henny lawsonii, jest bardziej chemiczny od henny pudrowej oraz trwałość tej henny jest gorsza od rekomendowanej i popularnej henny pudrowej. Trwałość takiej koloryzacji to zaledwie 3-4 dni na skórze, na włoskach ok. 14 dni. Natomiast henna pudrowa zawiera naturalną hennę lawsonię, przejrzysty skład, szeroką gamę kolorystyczną, korektory koloru i jest lepsza dla naszych brwi. Nie wysusza tak bardzo skóry i włosków jak henna proszkowa, daje naturalny efekt bez graficznych efektów, do tego trwałość jest lepsza. Kolor na skórze po użyciu henny pudrowej to aż do 12 dni, a kolor na włoskach utrzymuje się do 6 tygodni.

Henna brwi dla początkujących, jaką wybrać?

Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją brwi henną, wybierz taką, która ma przewidywalne kolory i prostą aplikację np.hennę do pracy jednowarstwowej zamiast trzech np. Dyotics oraz zwróć uwagę na to, aby była to henna pudrowa. Najlepiej jeśli skontaktujesz się z nami, a my dobierzemy indywidualnie produkt pod twoje potrzeby.

Najlepsza henna do brwi

Henna do brwi to sposób na niezawodny, trwały oraz naturalnie prezentujący się makijaż. Nadaje głębokiego koloru włoskom, odżywia je oraz pielęgnuje, dzięki czemu wraz z regularnym użytkowaniem stają się zdrowsze i atrakcyjniejsze. Dodatkowo pozostawia piękne i trwałe odbicie na skórze. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór produktów, wyróżniających się wydajnością i wysoką jakością. Henna na brwi dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu pozwala uzyskać kolory o różnych odcieniach, dopasowane do potrzeb i preferencji nawet najbardziej wymagających klientów.

Henna brwi – szeroki wybór produktów

Farbowanie brwi henną przypadnie do gustu każdemu, kto pragnie uwydatnić ich kształt oraz podkreślić kolor bez poświęcania na to zbyt wiele czasu każdego poranka. Ten popularny produkt jest wytwarzany z rośliny nazywanej lawsonia bezbronna. Jest w pełni naturalny, dlatego może być stosowany nawet u osób z delikatną cerą, skłonną do alergii lub podrażnień. Cały proces koloryzacji zajmuje zaledwie kilkanaście minut i przez długi czas pozwala cieszyć się pięknymi, wymodelowanymi brwiami bez potrzeby ich codziennego malowania. Henna jest wodoodporna, więc zapewni Ci atrakcyjny wygląd także na basenie lub podczas wakacji nad morzem.

Henna pudrowa do brwi jest najintensywniejsza ze wszystkich rodzajów produktów do farbowania brwi dostępnych na rynku. Nadaje połysku oraz podkreśla głębie nawet ciemnych włosków, bez problemu pokryje również siwe brwi, nadając im młodzieńczy wygląd. Chociaż jej nałożenie wymaga nieco wprawy, zapewnia bardzo trwały i wyrazisty efekt.

Henna profesjonalna – postaw na jakość

Henna do brwi z profesjonalnej linii zapewnia bezkompromisową jakość, trwałość oraz szybkość działania. Jest bezpieczna w użyciu oraz pozwala osiągnąć zadowalające efekty – potrafi utrzymać się na skórze 2 tygodnie, a na włoskach nawet do 4. Każda henna do brwi, którą znajdziesz w naszej ofercie, dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych – z przeznaczeniem dla brunetek, szatynek oraz blondynek. Produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia dla zdrowia – chociaż zawsze poleca się wykonanie próby uczuleniowej przed ich wcześniejszym użyciem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do użytku domowego, jak i właścicieli salonów kosmetycznych. Jeżeli zależy Ci na idealnym kształcie brwi oraz trwałym i naturalnym makijażu z pewnością znajdziesz u nas produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Henna brwi – wybieraj sprawdzonych producentów!

W tej kategorii dostępna jest henna do brwi pochodząca od znanych w branży beauty marek – Zola, BrowXenna, Antuone, Magnitica Sexy Brows, Permanent Lash&Brow, Elleebana, Noble Lashes, Dyotics, Plato Professional, CC Brow, Okis, Rarity Brows, Pove Lash & Brow Culture, Mayamy, Pro Brow, Sinart, Da Lashes. To firmy cenione za wysoką jakość tworzonych wyrobów, dlatego – chcąc mieć pewność profesjonalnego wykonania zabiegu w swoim salonie – stawiaj właśnie na ich preparaty.

Jakie preparaty są najlepsze?

Henna na brwi jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Na szczególną uwagę zasługuje henna pudrowa do brwi, która wyróżnia się:

 • szeroką paletą barw – w przypadku niektórych producentów jest ona dostępna nawet w kilkunastu naturalnych odcieniach,
 • trwałością efektów – na włoskach utrzymuje się do 6 tygodni, na skórze z kolei około 7 dni,
 • bezpiecznym działaniem – nie musisz obawiać się wysuszenia skóry i włosków ani podrażnień.

Henna pudrowa do brwi – wybierz produkty z naszego asortymentu

W naszym sklepie internetowym dostępna jest profesjonalna henna pudrowa, a także aktywator do henny. Już dziś złóż zamówienie, a my wyślemy je pod wskazany adres, abyś mogła przekonać się o jakości oferowanych wyrobów podczas wykonywania zabiegów w swoim salonie. Twoje klientki będą zachwycone spektakularnymi efektami, naturalną stylizacją i bezpieczeństwem bez podrażnień.

 

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis