Pove Lash & Brow Culture

Henna pudrowa do brwi 5g Pove

69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Henna pudrowa od POVE

To innowacyjna henna, która pomaga w pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji brwi. Marka Pove jest stworzona na  bazie naturalnych produktów, które mają właściwości pielęgnacyjne, odżywcze strukturę włosa i skóry okolic brwi.

W gamie kolorystycznej Pove znajdziesz \; deep dark brown, dark brown, medium brown, black oraz golden blond

Piękny, idealny odcień dający długotrwały efekt, aż do 6 tygodni na włosach, do 14 dni na skórze. Należy pamiętać, iż trwałość zabiegu zależy od rodzaju skóry,włosa jak i przygotowania okolic brwi do zabiegu. Ponadto udowodniono, że henna przywraca i poprawia stan brwi.

KOLOR GOLDEN BLOND  to szósty z rzędu odcień palety pove, ciepły , jasny odcień. Idealny w „pojedynkę” jak i wspaniale łączy się z pozostałymi odcieniami henny pove, a zmieszany ociepli mieszankę i nada głębię mieszance.

KOLOR DEEP DARK BROWN  to drugi z rzędu odcień z ciemniejszej palety brązów, ciemny o chłodniejszej tonacji neutralny , głęboki odcień z palety pove. Idealny w „pojedynkę” jak i wspaniale łączy się z pozostałymi odcieniami henny pove, a zmieszany nada  głębię mieszance.

KOLOR MEDIUM BROWN  to piąty z rzędu odcień palety brązów, ciepły , głęboki odcień brązu z palety pove. Idealny w „pojedynkę” jak i wspaniale łączy się z pozostałymi odcieniami henny pove, a zmieszany ociepli mieszankę głębię mieszance.

KOLOR DARK BROWN  to trzeci z rzędu odcień z ciemniejszej palety brązów, neutralny , głęboki odcień z palety pove. Idealny w „pojedynkę” jak i wspaniale łączy się z pozostałymi odcieniami henny pove, a zmieszany nada  głębię mieszance.

KOLOR BLACK  to najciemniejszy, chłodny odcień palety pove, który można stosować samodzielnie jak i wykorzystać w formie korektora do ochłodzenia cieplejszych odcieni henny pove. Zmieszany z pozostałymi tonami nada  głębię ostatecznej mieszance.

Dzięki dostępnej gamie kolorystycznej znajdziesz odcień dla każdej klientki. W ofercie posiadamy 5 odcieni (black, deep dark brown, dark brown, medium brown, golden blonde).

  • kolor: golden blonde (ciepły blond)
  • pojemność: 5gr
  • odżywienie, ochrona brwi i ich okolic
  • piękny, głęboki, intensywny odcień
  • łatwa w użyciu
  • rekomendujemy mieszać hennę z wodą różaną (aktywator pove)
  • wygodne, szklane opakowanie, dzięki któremu w łatwy sposób jesteś w stanie kontrolować ilość proszku w opakowaniu

 

! PRODUKT DO UŻYTKU DLA PROFESJONALISTÓW !
! PRZED UŻYCIEM NALEŻY WYKONAĆ PRÓBĘ ALERGICZNĄ (Produkt ten zawiera składniki, które mogą powodować podrażnienie skóry w wyniku indywidualnej nietolerancji substancji zawartych w preparacie)

Produkt: BROW HENNA- BLACK, DEEP DARK BROWN, DARK BROWN,MEDIUM BROWN, GOLDEN BLOND
Sposób użycia: Rozmieszać z wodą, nałożyć na brwi zmyć po 30 minutach.
Produkt należy stosować zgodnie ze sposobem użycia wskazanym na etykiecie.
Termin ważności: 12 msc od otwarcia
Data produkcji i numer partii: na opakowaniu

Wskazanie innych środków ostrożności, których należy przestrzegać podczas stosowania, wynikających z
zawartości substancji wymienionych załącznikach III–VI do Rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz wszelkich innych informacji dotyczących środków ostrożności wymaganych dla produktów kosmetycznych jest konieczne.:
-Tylko do użytku profesjonalnego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu
natychmiast przepłukać je wodą. Zawiera nadtlenek wodoru
-Produkt może wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest
przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko
wystąpienia alergii.

Nie należy farbować rzęs, jeżeli: — na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa,
podrażniona i uszkodzona, — kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów lub rzęs, — w przeszłości
wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Tylko do użytku profesjonalnego. W przypadku
dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą

Skład INCI:
Golden Blonde: Henna Powder, Sodium Percarbonate, Carboxymethyl Cellulose, Tartaric Acid, Para Amino Phenol, Sodium Lauryl Sulphate, Magnesium Carbonate, Paraphenylene Diamine

Deep Dark Brown: Henna Powder, Sodium Percarbonate, Carboxymethyl Cellulose, Tartaric Acid, Para Amino Phenol, Paraphenylene Diamine, Magnesium Carbonate, Sodium Sulphate

Medium Brown: Henna Powder, Carboxymethyl Cellulose, Sodium Percarbonate, Tartaric Acid, Para Amino Phenol, Paraphenylene Diamine, Magnesium Carbonate

Dark Brown: Henna Powder, Sodium Percarbonate, Carboxymethyl Cellulose, Tartaric Acid, Para Amino Phenol, Paraphenylene Diamine, Magnesium Carbonate, Sodium Sulphate

Black: Henna Powder, Carboxymethyl Cellulose, Sodium Percarbonate, Tartaric Acid, Paraphenylene Diamine, Sodium Lauryl Sulphate, Magnesium Carbonate

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo