Przejdź do treści

Kompensatory do rzęs (11)

 • Bestseller

  Kompensatory nakładki 2 pary do laminacji liftingu rzęs Pimp My Lashes

  Pimp My Lashes
  69,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Transparentne brokatowe
  69,00 
 • Kompensatory do liftingu rzęs MIA Prolashes

  79,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Transparentne
  79,00 
 • Nakładki kompensatory do liftingu laminacji rzęs holo brokatowe Lash Shade

  79,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Brokatowe multi kolor twardy sylikon
  79,00 
 • Silikonowe kompensatory Easy Freezy DaLashes

  DaLashes
  39,00 109,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Wybierz-zestaw: 3 pary kompensatorów czarne, transparentne i transparentne z brokatem
  109,00 
 • Bestseller

  Kompensatory nakładki do liftingu rzęs kolorowe 3 pary

  59,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Rodzaj: NR 1
  59,00 
 • Kompensatory do laminacji liftingu rzęs Compensators Zola

  Zola
  55,00 75,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Wzor: Zola X Romashka Black - Czarne
  75,00 
 • Promocja!
  zestaw do laminacji rzęs
  - 10%
  Bestseller

  Mini zestaw do laminacji liftingu rzęs Pimp My Lashes

  Pimp My Lashes
  110,00  99,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Wbieram-zestaw-z: Wałeczki L Curl Lash Lift Pads
  99,00 
 • Kompensatory taśmy silikonowe nakładki tasiemki do liftingu rzęs Elan

  Elan
  129,00  z VAT
 • Kompensatory do liftingu rzęs 6 szt Badass, Shine, Slay, F*ck It Katya Vinog

  Katya Vinog
  179,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Wzór: Badass
  179,00 
 • Lift Lockers kompensatory do liftingu i laminacji rzęs 3 pary Elleebana

  Elleebana
  155,00  z VAT
 • BRAK W MAGAZYNIE

  Środek dezynfekujący do wałeczków zestaw z pojemnikiem Okis Brow

  Okis
  49,00  z VAT

Bestsellery w kategorii Rzęsy

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o kompensatory do rzęs

Co to są kompensatory do rzęs i jakie są główne zastosowania tych akcesoriów w procesie liftingu rzęs?

Kompensatory do rzęs to specjalistyczne silikonowe nakładki przeznaczone do przetrzymania rzęs na wałku podczas zabiegu liftingu rzęs. Jeśli zdarzały Ci się problemy z odklejającymi się rzęsami w trakcie zabiegu to kompensatory będą twoim idealnym pomocnikiem. Warto używać ich także do pracy przy kleju bez kleju tak zwanym balsamem do laminacji.

Czy nakładki do rzęs są kompatybilne z różnymi rodzajami wałeczków do liftingu i czy można je dopasować do różnych długości rzęs?

Tak, nakładki do rzęs są kompatybilne z różnymi rodzajami wałeczków do liftingu rzęs. Są one zaprojektowane w taki sposób, że trzymają się silikon o silikon na wałeczku, co eliminuje potrzebę przyklejenia. To oznacza, że można je stosować z różnymi typami wałeczków bez konieczności używania kleju. Nakładki do rzęs są uniwersalne i niezależne od długości rzęs, są używane do przetrzymania rzęs na wałku niezależnie od ich długości.

Czy sklep oferuje kompensatory i nakładki do rzęs w różnych rozmiarach i kształtach, aby dostosować się do indywidualnych preferencji klientów?

Tak, sklep Pimp My Lashes oferuje kompensatory do rzęs w różnych kształtach, kolorach oraz z różnych rodzajów silikonu, włącznie z wersjami brokatowymi. Różnorodność opcji pozwala dostosować wybór do indywidualnych preferencji stylistów. Rozmiar kompensatorów jest uniwersalny, niezależnie od wybranej marki, co ułatwia korzystanie z nich. Oferowane przez sklep Pimp My Lashes nakładki do rzęs pozwalają na szeroki zakres personalizacji, co przyczynia się do osiągnięcia pożądanych efektów stylizacji rzęs.

Jakie są korzyści korzystania z kompensatorów lub nakładek do rzęs podczas zabiegu liftingu i jak wpływają na ostateczny efekt?

Korzystanie z kompensatorów do rzęs w procesie liftingu ma wiele korzyści. Przede wszystkim zapewniają one przetrzymanie rzęs na wałku i zapobiegają odklejaniu się rzęs, co jest kluczowe dla równomiernej stylizacji. Dzięki nim unika się sklejania się rzęs, co pozwala osiągnąć precyzyjny i trwały efekt liftingu. To wszystko sprawia, że klient czuje się komfortowo, a efekt stylizacji jest profesjonalny i estetyczny.

Czy kompensatory do rzęs są trwałe i wielokrotnego użytku, czy raczej jednorazowego użytku, aby zapewnić higieniczne i bezpieczne stosowanie?

Kompensatory do rzęs są wielokrotnego użytku, o ile są prawidłowo pielęgnowane i dezynfekowane po każdym zabiegu. Właściwe czyszczenie i dezynfekcja kompensatorów są kluczowe dla utrzymania ich higieny i bezpiecznego stosowania. Dlatego ważne jest, aby stosować się do zaleceń producenta dotyczących pielęgnacji i dezynfekcji kompensatorów, aby mogły służyć przez długi okres czasu, zachowując przy tym standardy higieny i bezpieczeństwa.

Kompensatory czyli nakładki do liftingu i laminacji rzęs

Kompensacja czyli technika trzymania rzęs na wałku podczas zabiegu. Aby uzyskać równomierne i piękne podkręcenie – uniesienie używając step 1, rzęsy muszą cały czas znajdować się na wałku. Jeśli rzęsy zaczną się odklejać na drugiej kompozycji (step2), mogą tworzyć się luźne rzęsy przez co twój efekt nie będzie równomierny.

Dlaczego? Klej do laminowania rzęs jest rozpuszczalny w wodzie. Kompozycje do laminacji rzęs zawierają wodę, która rozpuszcza klej. W efekcie niektóre rzęsy mogą się odkleić. Pamiętajmy, że pod wpływem wody i alkaliów niszczą się również wiązania wodorowe i jonowe, włosy się rozciągają. Odklejona rzęsa łatwo się odkształca.  Bardzo trudno jest przykleić odbitą rzęsę, ponieważ środowisko w składzie 1-2 jest mokre, klej tam nie wyschnie.

Dlatego idealnie Ci się sprawdzą kompensatory do liftingu rzęs, które zadbają o to aby nic się nie odkleiło i nie przemieściło pod czas zabiegu laminacji rzęs.

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis