Zola

Kompensatory do laminacji liftingu rzęs Compensators Zola

55,00 75,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 55,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Kompensatory do laminacji liftingu rzęs Compensators Zola – Doskonały Asystent Podczas Zabiegu Laminacji Rzęs!

  Kompensatory do laminacji rzęs ZOLA pomogą Ci osiągnąć profesjonalne rezultaty i podniosą jakość usługi o poziom wyżej. Poznaj Kompensatory do laminacji rzęs ZOLA Compensators – idealne narzędzia do doskonalenia Twojej techniki!

  Klucz do Perfekcji – Kompensatory do Laminacji Rzęs ZOLA

  Kompensatory służą do przetrzymania naturalnych rzęs przy nasadzie, aby rzęsy nie odklejały się od form podczas zabiegu liftingu i laminacji rzęs. Dzięki nim możesz być pewna, że każdy etap zabiegu będzie przebiegał z precyzją i bezpieczeństwem.

  Wyjątkowe Cechy Kompensatorów do Laminacji ZOLA

  1. Trwały Materiał i Wygodna Forma: ZOLA Compensators wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że są nie tylko trwałe, ale także niezawodne w użyciu. Cienki, wysokiej jakości silikon oraz ergonomiczny kształt zapewniają pewne utrzymanie rzęs podczas procedury laminowania. Dzięki temu osiągniesz profesjonalne i trwałe rezultaty, a cały proces będzie bardziej komfortowy.
  2. Wyjątkowy Projekt: Forma kompensatorów oraz ich kolory są niepowtarzalne i zostały opracowane specjalnie dla marki Zola, co gwarantuje najwyższą jakość i precyzję wykonania.
  3. Design Na Topie: Teraz możesz tworzyć najlepsze treści na swoich mediach społecznościowych dzięki wyjątkowemu designowi kompensatorów.
  4. Bogaty Wybór Kolorów: Dostępne w 6 różnych kolorach: zółto-niebieskie, żółte, pomarańczowe, różowe, fioletowe i czarne, co pozwoli Ci wyrazić swój indywidualny styl i gust.

  ZOLA Compensators – Perfekcja w Działaniu

  ZOLA Compensators to klucz do perfekcyjnych rzęs i precyzyjnego zabiegu laminacji. Zostały stworzone z myślą o profesjonalistach. Dzięki nim, proces laminacji i liftingu staje się łatwiejszy i bardziej efektywny. Doskonal swoją technikę razem z nami i ciesz się wspaniałymi efektami, które zachwycą Twoje klientki! Zola – Twoi partnerzy na drodze do doskonałych rzęs!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo