Zola

Aktywator do farby Oxidant Oksydant 3% 30 ml ZOLA

49,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Oksydant 3% dla farbki Zola Brow Tint
Każda ta gama/seria farb ma swoje oksydanty/aktywatory, o różnych stężeniach. Tak więc krem koloryzujący- ten z tubki, powinien być mieszany tylko z oksydantem/aktywatorem tej samej firmy i z tej samej gamy, ponieważ składniki zawarte w obu komponentach wzajemnie się uzupełniają.

Oksydant został specjalnie opracowany dla farbki od Zoli. Zaleca się stosowanie obu produktów w parze, aby osiągnąć najlepsze rezultaty i długotrwałe efekty.
Krem zawiera 3% nadtlenek wodoru, który pomaga osiągnąć maksymalną intensywność i blask odcienia, ale jest łagodny dla struktury włosów.
Zaletą kremowej konsystencji jest jej ekonomiczność i łatwość użycia.

Pojemność: 30 ml

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo