Zola

Farbka farba do brwi w saszetce + oksydant – aktywator 3% w saszetka Zola

22,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Farba do brwi w saszetce Zola

  Szukasz produktu, który zapewni intensywne odbicie i soczyste odbicie na skórze ? Dzięki zastosowaniu barwnika DMAMP ULTRA PC w farbach Zola, koloryzacja daje unikatowy, żywy i bogaty odcień. Dodatkowo w składzie znajdziesz hydrolizowany kolagen, lanolinę, sorbitol. To wszystko zapewnia unikalną warstwową strukturę farbki. Nowa technologia w chemii kosmetycznej daje farbce najbardziej zbliżoną do skóry i jej warstw teksturę. Szeroka gama uniwersalnych odcieni, które można mieszać w celu uzyskania niepowtarzalnych kolorów.

  W zestawie znajdziesz wybrany kolor farbki Zola i oksydant 3% Zola w saszetkach.

  Paleta kolorów Zola

  Farba 01 Light Brown – JASNY BRĄZ Zola

  Uniwersalny odcień dla blondynek, nie przyciemnia włosów i ma unikalną kolorystykę – u kobiet o ciepłej karnacji jest cieplejszym odcieniem, a u chłodnej – chłodniejszym.

  Farba 02 Warm Brown – CIEPŁY BRĄZ Zola

  Idealny dla rudzielców i szatynek, o nasyconym miedziano-brązowym odcieniu.

  Farba 03 Brown – BRĄZOWA Zola

  Uniwersalny brązowy odcień, który dobrze układa się na skórze i pasuje wszystkim, którzy chcą mieć neutralny brązowy odcień, od jasnowłosych do ciemnych brązów, brunetek i rudych.

  Farba 04 Dark Brown – CIEMNY BRĄZ Zola

  Odcień ciemnego brązu o neutralnej bazie, który dobrze komponuje się z brunetkami, włosami brązowymi i ciemnymi blondynkami.

  Farba 05 Graphite – GRAFIT Zola

  Chłodny grafitowy odcień, który może być stosowany samodzielnie lub jako korektor. Po dodaniu do brązu, ciemnego brązu, jasnego brązu otrzymujemy chłodniejsze odcienie.

  Sposób użycia: Wymieszaj farbkę z oksydantem ZOLA 3% (1:1) w niemetalowym pojemniku. Nałóż mieszankę równomiernie na brwi, uważając, aby nie wyjść poza kontur. Czas trzymania: do 15 minut. Dokładnie spłukać ciepłą wodą za pomocą wacika.

  Pojemność saszetki: 5 ml.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo