Zola

Henna pudrowa do brwi 5g Zola

48,00  z VAT

Ilość

Profesjonalna henna pudrowa Zola jest przeznaczona do trwałego farbowania brwi.

Bogata kolorystyka z 6 podstawowych najbardziej popularnych kolorów dają możliwość tworzyć unikatowe, niepowtarzalne odcienie.

Henna jest bardzo łatwa w użytkowaniu i zawsze można przewidzieć kolor, który chcemy osiągnąć.

W skład wchodzi pielęgnacyjny kompleks z amly (naturalny składnik witaminy C) shikaka oraz kwas winny, który wzmacnia i nawilża włos.

Henna Zola Pojemność 5g

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 48,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Henna pudrowa 5g Zola

  Profesjonalna henna pudrowa Zola jest przeznaczona do trwałego farbowania brwi.

  Bogata kolorystyka z 6 podstawowych najbardziej popularnych kolorów dają możliwość tworzyć unikatowe, niepowtarzalne odcienie.

  Henna jest bardzo łatwa w użytkowaniu i zawsze można przewidzieć kolor, który chcemy osiągnąć.

  W skład wchodzi pielęgnacyjny kompleks z amly (naturalny składnik witaminy C) shikaka oraz kwas winny, który wzmacnia i nawilża włos.

  Kolory Zola

  • 02 Light Brown – idealny kolor dla miłośniczek jasnych włosków i jasnego odcienia na skórze. Idealnie będzie pasować blondynkom oraz jasnym szatynkom.
  • 03 Taupe Brown – piękny zimny, szary brąz, który pozostawia widoczny ślad na skórze podczas farbowania. Idealny dla szatynek i brunetek.
  • 04 Caramel – podstawowy kolor, który daje ciepły kolor na skórze i włosach. Idealny dla kobiet o ciepłych włosach i karnacji.
  • 05 Brown – daje nasycony odcień na skórze, pigmentacja koloru jest neutralna co daje jemu uniwersalność podczas koloryzacji i z łatwością łączy się z innymi kolorami.
  • 06 Dark Brown – pasuje dla ciemnych osób, które lubią wyraziste i podkreślone brwi.
  • 07 Ebony Brown – najciemniejszy odcień ze wszystkich. Będzie idealny dla kobiet o wyrazistej urodzie oraz brunetkom.

  08,09,10 to korektory koloru.

  Jak aplikować hennę Zola

  Instrukcja stosowania henny ZOLA

  Przygotowanie skóry do zabiegu

  1. Dokładnie oczyść i przygotuj obszar brwi przed farbowaniem. Środki myjące i oczyszczające brwi nie powinny zawierać substancji oleistych. Możesz skutecznie oczyścić skórę i przygotować ją do zabiegu za pomocą ZOLA Brow Shampoo lub ZOLA All In One Brow Cleansing Foam.

  2. Jeżeli skóra w obszarze twoich brwi jest sucha bądź łuszczy się, rekomendujemy zastosowanie delikatnego peelingu dla brwi ZOLA Brow ScrubDziała on zmiękczająco na skórę oraz nawilża ją dzięki kompleksowi specjalnych olejków. Delikatnie złuszcza naskórek za pomocą pestek moreli. Pozostałości peelingu należy zmyć zwilżonym płatkiem kosmetycznym. Jeśli zauważyłaś znaczące łuszczenie bądź podrażnienie okolicy brwi, powstrzymaj się od farbowania brwi henną.

  3. Po zastosowaniu peelingu do brwi należy je odtłuścić za pomocą Odtłuszczacza do brwi ZOLA w celu usunięcia olejków pozostałych po peelingu.

  Przygotowanie henny Zola przed zabiegiem koloryzacji

   

  1. Wymieszaj hennę z aktywatorem wodnym do henny o temperaturze pokojowej w niemetalowym pojemniku.

  2. Konsystencja henny zależy od techniki i celu farbowania. Nasycenie koloru henny także zależy od jej konsystencji. Im gęstsza jest konsystencja henny tym praca z nią będzie bardziej komfortowa i tym bardziej nasycony będzie kolor końcowy.

  Zabieg farbowania

  1. Po przygotowaniu skóry, w razie potrzeby, zrób szkic przyszłej formy brwi za pomocą Kredki ZOLA w odcieniu Dark Brown lub brow pasty ZOLA Brow Paste.

  2. Uważnie nanieś hennę preferowanym przez ciebie pędzlem. Pilnuj równomiernego rozprowadzenia henny i precyzji linii.

  3. W celu otrzymania bardziej nasyconego koloru rekomendujemy naniesienie dwóch warstw henny. Drugą warstwę nanieś po wyschnięciu pierwszej. Aby przy początku brwi kolor był jaśniejszy staraj się nie nakładać drugiej warstwy w tym miejscu.

  4. Trzymaj hennę do pełnego wyschnięcia. Po tym, jak henna wyschnie, usuń hennę za pomocą wilgotnego płatka kosmetycznego. Najpierw, należy rozmoczyć hennę, dopiero, jak jest mokra, ścieraj ją delikatnymi ruchami.

  5. Kolor henny pojawia się na skórze po kilku minutach od jej usunięcia i nabiera swój właściwy odcień. W przeciągu doby kolor może trochę ciemnieć. Kolor na skórze trzyma się do 14 dni, a na włoskach do 6 tygodni.

  Środki ostrożności

  1. Nie należy używać henny przy zaczerwienieniach skórnych, podrażnieniach bądź wysypce w okolicy brwi.

  2. Nie należy farbować brwi henną przy mocnym łuszczeniu się skóry w okolicach brwi.

  3. Nie należy wykorzystywać danej henny do farbowania rzęs.

  4. Stosuj wyłącznie świeżo przygotowaną mieszaninę (henna wymieszana z aktywatorem wodnym do henny), nie zostawiaj na później.

  5. Rekomendujemy przed przeprowadzeniem zabiegu przeprowadzenie testu alergicznego na wrażliwych miejscach skóry, na przykład, przy zgięciu łokcia.

  6. Przy pracy z henną zalecamy stosowanie artykułów jednorazowych – rękawiczki, maseczka.

  7. Przechowuj w suchym, ciemnym miejscu.

  8. Trwałość henny na skórze i włosach zależy od rodzaju skóry oraz od wybranego odcienia. Kolory ciemniejsze trzymają się dłużej od jaśniejszych kolorów.

  Kolorystyka Henny Zola

   

  Henna ZOLA jest dostępna w 6 podstawowych kolorach i 4 kolorach

  korekcyjnych.

  Kolory podstawowe:

  02 – LIGHT BROWN Zola

   

  03 – TAUPE BROWN Zola

   

  04 – CARAMEL Zola

   

  05 – BROWN Zola

   

  06 – DARK BROWN Zola

   

  07 – EBONY BROWN Zola

   

  Kolory korektory:

  01 – BLONDE Zola

   

  08 – BLACK Zola

   

  09 – RED Zola

   

  10 – YELLOW Zola

   

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo