Przejdź do treści

Pędzel do czyszczenia rzęs (4)

Bestsellery w kategorii Akcesoria

Pędzelek do mycia rzęs przedłużanych ...

Pimp My Lashes
10,00  z VAT

Metalowy grzebyk do liftingu laminacj...

Pimp My Lashes
69,00 79,00  z VAT

Pędzel do mycia rzęs

Po zabiegu przedłużania rzęsy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, a żeby prawidłowo ją przeprowadzić, niezbędne są profesjonalne akcesoria. Wśród nich nie może zabraknąć nie tylko starannie dobranych kosmetyków wysokiej jakości, lecz także pędzli do oczyszczania włosków. Znajdziesz je w tej kategorii – sprawdź, które z przyborów warto wybrać i polecać swoim klientkom do domowego użytku!

Pędzel do czyszczenia rzęs – dlaczego warto go mieć?

Przedłużane rzęsy wymagają starannej pielęgnacji i stosowania pewnych zasad, dzięki którym na długo pozostaną piękne. Pamiętaj, aby poinstruować o tym swoje klientki po przeprowadzonym zabiegu:

  • konieczne jest stosowanie odpowiednio skomponowanych szamponów do rzęs przedłużanych – znajdziesz je w naszym sklepie internetowym,
  • należy unikać przede wszystkim substancji mogących rozpuścić klej,
  • podczas mycia włosków nie wolno ich mocno pocierać – warto wykorzystać pędzel do czyszczenia rzęs do aplikacji preparatów myjących, aby pozbyć się zanieczyszczeń bez ryzyka uszkodzenia stylizacji.

Zestaw pielęgnacyjny do mycia rzęs przedłużanych – podaruj swoim klientkom odrobinę luksusu!

W tej kategorii znajdziesz profesjonalny zestaw pielęgnacyjny zawierający pędzelek do mycia rzęs i kosmetyki niezbędne do oczyszczania włosków i okolic oczu. Taki komplet świetnie sprawdzi się jako upominek dla kobiet korzystających z zabiegów w Twoim salonie – z pewnością to docenią, a dzięki starannemu skomponowaniu produktów odpowiednio zadbają o swoje przedłużane rzęsy. Ta inwestycja się opłaci – zadowolone klientki z chęcią wrócą do Twojego gabinetu na kolejne zabiegi!

Wybierz pędzel do czyszczenia rzęs i zyskaj pewność prawidłowej pielęgnacji!

Chcąc mieć pewność, że rzęsy po zabiegu przedłużania będą prawidłowo pielęgnowane, zaopatrz swój salon w odpowiednie produkty i podaruj je swoim klientkom. Akcesoria te wykorzystasz również podczas codziennej pracy w salonie lub do zademonstrowania klientkom, jak powinny dbać o rzęsy w zaciszu domowym.

 

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis