Noble Lashes

Zestaw pielęgnacyjny | gift | prezent dla klientki do salonu Noble Lashes

39,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 .

SKU: 78564
 • Opis produktu

  Profesjonalny zestaw pielęgnacyjny do rzęs od Noble Lashes

  Profesjonalny zestaw pielęgnacyjny, który pomoże każdej z pań, jak najdłużej utrzymać efekty przedłużania rzęs. W skład kompletu wchodzą: pojemnik pianotwórczy z dozownikiem, szampon do mycia rzęs Pure Lash Lash & Brow, trzy szczoteczki, pędzelek do oczyszczania rzęs oraz ulotka z zaleceniami, których należy przestrzegać po zabiegu aplikacji. Całość zapakowana w pudełko firmowe Noble prezentuje się niezwykle elegancko i jest doskonale przygotowanym i przydatnym produktem dla klientek salonu stylizacji rzęs. Idealne do odsprzedaży lub podarunku.

  Delikatne szampony do mycia rzęs i brwi

  Przedłużone sztuczne rzęsy wymagają bardzo delikatnej pielęgnacji oraz używania preparatów myjących, które nie zawierają podrażniających składników, a także substancji mogących rozpuszczać klej użyty do aplikacji rzęs. Profesjonalny zestaw pielęgnacyjny Noble Lashes zawiera szampon do rzęs i brwi Pure Lash, w którego składzie znajduje się olejek z drzewa herbacianego, działający bakteriobójczo, keratyna o właściwościach regenerujących oraz wyciąg z owsa, który chroni i pielęgnuje zewnętrzną łuskę rzęsy. Specjalnie opracowana formuła szamponu, oczyszcza i odtłuszcza włoski, a także wzmacnia i odżywia naturalne rzęsy, stymulując ich wzrost.

  Podstawowe zasady pielęgnacji rzęs po zabiegu ich przedłużania, wszystko jednym pudełku !

  Podczas wizyty w salonie u kosmetyczki, przedłużanie rzęs zobowiązuje każdą klientkę do zaznajomienia się z podstawowymi informacjami na temat pielęgnacji i dbania o rzęsy po zabiegu ich przedłużania i zagęszczania. Już od dziś możesz zachęcić ją do nabycia tego zestawu, gdzie wszystko jest pięknie opisane i co najważniejsze pozwoli dbać o aplikację !

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo