Noble Lashes

Rzęsy Wave Lashes do metod objętościowych kępek – 20 pasków – Noble Lashes

69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Rzęsy Wave Lashes – Nowe spojrzenie na piękno

  Odkryj nowe rzęsy Wave Lashes od Noble Lashes w ekologicznym opakowaniu, które zachwyca głęboką, delikatnie połyskującą czerń. Zwiększ piękno i blask spojrzenia Twoich klientek dzięki tym nowatorskim rzęsom.

  💖 Nowość – 20 pasków w paletce

  Rzęsy Noble Lashes Wave Lashes to unikalna kolekcja profesjonalnych sztucznych rzęs, idealna dla stylistek rzęs. W opakowaniu znajdziesz aż 20 pasków różniących się długością (5-14 mm), skrętem i grubością. Ich lekkość, delikatność i połyskująca czerń zapewnią efekt spektakularnego spojrzenia.

  💎 Perfekcyjny efekt naturalności

  Z rzęsami Wave Lashes od Noble osiągniesz wyjątkowy naturalny efekt kępek. Bez trudu stworzysz gęste i pięknie podkręcone rzęsy, które przyciągną uwagę. Ich czarna barwa i miękkość sprawią, że rezultat będzie wyglądać zupełnie naturalnie.

  Rzęsy do metod objętościowych

  Idealne do tworzenia kępek metodą bujaną, przekładanądrapaną. Sprawdzą się także dla miłośniczek tworzenia wachlarzy w palcach. Aż 95% testerek uważa, że pasek kleju jest dobrze przystosowany do metody, jaką tworzy kępki. Głęboka i delikatnie połyskująca czerń rzęs Wave wydobędzie przepiękne spojrzenie Twojej klientki. Charakteryzuje je także aksamitna miękkośćunikalna lekkość. Rzęsy „magnetycznie” tworzą kępki, sprawiając, że praca na nich jest przyjemna i szybka. Dzięki zwiększonej liczbie pasków i lepszemu podklejeniu, rzęsy jeszcze lepiej spełnią Twoje oczekiwania.

  🌿 Ekologiczne opakowanie

  Paletki Wave Lashes zostały zaprojektowane z myślą o środowisku. Ekologiczne opakowanie wykonane z papieru kraft z recyklingu to wkład w troskę o planetę. Dodatkowo, 7% dochodu ze sprzedaży jest przekazywana na rzecz fundacji MARE, walczącej o przyszłość ekosystemów morskich.

  🌟 Wybierz jakość Noble Lashes

  Noble Lashes to marka znana z profesjonalnych produktów do rzęs. Rzęsy Wave Lashes to kontynuacja zaangażowania w jakość i ekologię. Wybierając Wave Lashes, wybierasz doskonały efekt oraz odpowiedzialne podejście do piękna i planety.

  Daj swoim klientkom nowy wymiar spojrzenia dzięki rzęsom Wave Lashes!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo