Czarne rzęsy paletka Black Feather Volume Jolash

Jolash Professional

55,00 69,00  z VAT

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Black Feather Jolash

Black Feather Jolash to kolekcja wyjątkowych sztucznych rzęs, które zapewniają naturalny wygląd i spektakularne efekty. Stworzone przez zespół pasjonatów, którzy doskonale rozumieją potrzeby stylistek rzęsowych, te rzęsy zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach mistrzostw stylizacji rzęs.

Rzęsy Black Feather Jolash oferują różnorodność w postaci różnych profili i grubości, aby umożliwić tworzenie indywidualnych stylizacji dopasowanych do preferencji klientek. Dostępne profile B, C, D, M i L pozwalają na różne efekty, począwszy od naturalnego i subtelnego wyglądu (profil B i C), aż po bardziej wyraziste spojrzenie (profil D, M i L). Niezależnie od wyboru profilu, Black Feather Jolash gwarantuje idealny skręt i precyzję, które nadadzą oczom piękny wyraz.

Rzęsy Volume Jolash

Kolekcja ta oferuje również różne grubości, aby dostosować się do różnych potrzeb stylistek. Wybór między grubościami 0.05, 0.07, 0.10 i 0.12 pozwala na precyzyjne kontrolowanie objętości i zagęszczenia rzęs. Cieńsze grubości (0.05 i 0.07) zapewniają lekkość i subtelność, idealne dla naturalnego efektu, podczas gdy grubości 0.10 i 0.12 dodają więcej pełności i intensywności, idealne dla efektu wizualnego.

Rzęsy Black Feather Jolash są ręcznie wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Każda paletka rzęs przechodzi rygorystyczne kontrole jakości, aby zapewnić idealny skręt, grubość i trwałość. Ważne jest jednak zauważyć, że ze względu na ręczne wykonanie, między poszczególnymi partiami mogą występować minimalne różnice w podkręceniu.

Dzięki Black Feather Jolash masz pewność, że spełnisz najbardziej wymagające oczekiwania swoich klientek. Ta kolekcja rzęs to nie tylko produkt, ale również wynik wieloletniej pracy i zaangażowania profesjonalistów, którzy doskonale rozumieją potrzeby stylistek rzęsowych. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości i perfekcyjnie wykonanych rzęs, Black Feather Jolash to odpowiedź na Twoje potrzeby. Przekonaj się o ich wyjątkowości i niezawodności – gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziona efektami, jakie osiągniesz przy ich użyciu.

Dlugosc:

7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, Mix 6-13mm

Grubosc:

0,05, 0,07, 0,10, 0,12

Profil:

B, C, D, M

SKU: Brak danych

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h