THUYA ACADEMY ONLINE – szkolenie Brow Master – trwała stylizacja brwi i farbowanie

490,00  z VAT

THUYA ACADEMY ON LINE

NAUKA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Thuya Academy powstała z myślą o profesjonalistach, którzy chcą poznać tajniki stylizacji brwi i rzęs w domowym zaciszu. Zapraszamy na naszą platformę szkoleniową, gdzie dowiesz się więcej o oferowanych przez nas kursach. Zapisz się już teraz na najlepsze szkolenie z serii BROW MASTER – trwała stylizacja brwi i farbowanie. Jeśli nie jesteś przekonana/y do zakupu, przewiń w dół i zobacz dlaczego warto wybrać właśnie nas!

 

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 490,00 .

 • Opis produktu

  Szkolenie online z laminacji i koloryzacji brwi Thuya

  Thuya academy to jedna z najlepszych artystycznych szkół w Hiszpanii, a teraz ma swoje miejsce również w Polsce. Charakteryzuje nas sprawdzona wiedza, najnowsze techniki pracy i intensywny program szkoleniowy. Stylizacje brwi i rzęs traktujemy jak arcydzieło na najwyższym poziomie.

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kursantów uruchomiliśmy akademie w trybie on-line. Wybraliśmy do tego celu najlepszą platformę szkoleniową, która maksymalne ułatwia naukę poprzez uporządkowane moduły i podzielone lekcje.

  Nasze szkolenia w formie on-line posiadają dokładnie taki sam, intensywny program szkoleniowy jak szkolenia stacjonarne. Są certyfikowane po pozytywnie ukończonym teście a kursantkom przysługują identyczne benefity, takie jak stałe rabaty oraz dostęp do zamkniętej grupy kursantek Thuya.

  Szkolenia z serii BROW i LASH LIFT MASTER

  • dopieszczą twoja pracę do perfekcji
  • nauczą najnowszych trendów
  • dopełnią wiedzę po kursach podstawowych
  • wprowadzą na nowy poziom artystycznych stylizacji
  • nauczą profesjonalnej stylizacji brwi

  Jak wygląda rejestracja ?

  1. Zaloguj się na platformie www.thuya.elms.pl lub kliknij w przycisk kup teraz
  2. Wypełnij formularz
  3. Wejdź w link aktywacyjny na podanym mailu
  4. Zaloguj się do platformy szkoleniowej
  5. Wybierz i opłać dostęp do wybranego szkolenia

  Jak wygląda szkolenie ?

  • 10 modułów składających się z 22 lekcji
  • Podział szkolenia na część teoretyczną i praktyczną
  • Filmy instruktażowe
  • Materiały szkoleniowe
  • Ćwiczenia praktyczne
  • 30 dni dostępu
  • Wsparcie w trakcie oraz po szkoleniu
  • Egzamin sprawdzający wiedzę – po pozytywnie ukończonym egzaminie składającym się z pytań obejmujących program szkolenia wysyłamy do Ciebie certyfikat PDF na adres email

   

  Jakie szkolenia oferujemy ?

  Na naszej platformie na chwile obecną oferujemy szkolenie BROW MASTER – trwała stylizacja brwi i farbowanie. Już wkrótce znajdzie się również szkolenie BROW MASTER – Kolorystyka i farbowanie oraz LASH LIFT MASTER – lifting rzęs z zabiegiem Lash Filler.

   

   

  Laminacja brwi ? Co to takiego

  Trwała stylizacja brwi, zwana również laminacją brwi to hit, który skradł serca stylistek. Bądź jedną z niewielu stylistek, która zaoferuje ten zabieg w swoim gabinecie. To idealne rozwiązanie dla włosów niesfornych, grubych i kręconych, a także dla brwi, które z natury są wąskie i mało widoczne. Trwała stylizacja brwi pomaga w ich trwałym ułożeniu zmieniając strukturę włosa. Marka Thuya jest światowym liderem w tej dziedzinie.

   

   

  Dla kogo jest przeznaczone szkolenie ? Dla osób:

  • początkujących, które chcą zacząć profesjonalnie zajmować się stylizacją brwi
  • praktykujących, chcących w pełni poznać produkty Thuya
  • marzących o wykonywaniu perfekcyjnych stylizacji, szytych na miarę do urody klientki
  • którym brakuje wiedzy z zakresu stylizacji brwi, laminacji oraz farbowania
  • chcących brać udział w mistrzostwach

  Czego dowiem się na szkoleniu ?

  Moduł 1

  POZNAJ NAS I NASZE PRODUKTY

  Opowiemy Ci w jaki sposób działa nasza platforma i jak z niej korzystać. Przybliżymy Ci nasze produkty, abyś mogła lepiej zrozumieć przekazywaną wiedzę.

  Moduł 2

  BIOLOGIA WŁOSA

  W tym module skupimy się na najważniejszej rzeczy z punktu widzenia stylizacji brwi – ich biologii. Poznasz główne fakty o włosie, cykl wzrostu włosa, jego budowę i strukturę oraz wpływ melaniny we włosie na jego odcień i efekt końcowy.

  Moduł 3

  KOLORYMETRIA

  Jest to lekcja, podczas której przedstawimy podstawową kolorymetrię oraz jej przekład na stylizacje brwi i odcienie farb. To niezbędna wiedza podczas pracy z farbami! Odcień ciepły i zimny, neutralizacja kolorów, koło barw Ikkiego oraz właściwości kolorów to tylko namiastka tego, co jest zawarte w szkoleniu.

  Moduł 4

  WARUNKOWA KLASYFIKACJA WŁOSÓW

  Czy istnieje światowy podział włosów, którym posługują się najlepsze stylistki na świecie ? Owszem i to właśnie w tym module nauczymy Cię warunkowej klasyfikacji włosów, jego rozpoznawania oraz podziału.

  Moduł 5

  PODZIAŁ KOLORÓW WŁOSÓW

  Czy wiesz, że profesjonalna stylizacja brwi ma wiele wspólnego z podstawami fryzjerstwa ? Lekcje w tym module są poświęcone włosom – poziom głębokości odcienia oraz klasyfikacja kolorów włosów. Dlaczego jest mi to potrzebne? Ponieważ farby Thuya to profesjonalne produkty, które wymagają tej wiedzy, aby móc je w pełni wykorzystać i wykonać brwi szyte na miarę.

  Moduł 6

  FARBOWANIE

  Opowiemy Ci wszystko procesie farbowania. Dokładnie przyjrzymy się farbom Thuya, ich kolorystyce, procesie barwienia, pH. Przede wszystkim w tym module dowiesz się w jaki sposób farbować brwi po laminacji. Wskażemy Ci odpowiednie kolory oraz proporcje. Dowiesz się również czym jest PPD oraz jak poradzić sobie w sytuacji alergii.

  Moduł 7

  GEOMETRIA BRWI

  Zobaczysz jak powinna wyglądać budowa brwi idealnej oraz pokażemy Ci krok po kroku jak ją stworzyć !

  Moduł 7

  REGULACJA BRWI

  Poznasz różne metody depilacji brwi i nie tylko. Zrobimy przegląd najlepszych narzędzi, porozmawiamy o higienie i tworzeniu czystych linii. Pokażemy Ci na czym polega separacja oraz w jaki sposób radzić sobie z wyrastającymi brwiami. Przedstawimy również jak prawidłowo wykonać regulacje po trwałej stylizacji brwi.

  Moduł 8

  PIELĘGNACJA

  Opowiemy o sprawdzonych metodach na zapuszczanie brwi oraz o ich pielęgnacji po trwałej stylizacji brwi. Omówimy również szczegółowo zabieg LASH FILLER oraz obejrzymy film z jego aplikacji.

  Moduł 9

  LAMINACJA

  Wisienka na torcie naszego szkolenia ! Opowiemy szczegółowo o zabiegu! Dla kogo jest przeznaczony oraz o jego przeciwwskazaniach. Przedstawimy czasy trzymania produktu i wreszcie – obejrzymy komentowany film z całego zabiegu krok po kroku – laminacja, geometria i rysunek z kredką pudrową oraz technika nakładania farby po laminacji brwi. Poznasz tajniki i niezbędne szczegóły pięknych stylizacji!

  Moduł 10

  EGZAMIN

  W tym module sprawdzimy Twoją wiedzę testem sprawdzającym. Powyżej 80% poprawnych odpowiedzi zagwarantuje Ci oryginalny certyfikat Thuya Professional Line. Certyfikat dostarczymy do Ciebie na adres email.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo