THUYA ACADEMY ON LINE – szkolenie Brow Master – trwała stylizacja brwi i farbowanie

699,00  490,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 490,00 .

W magazynie

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Thuya academy to jedna z najlepszych artystycznych szkół w Hiszpanii, a teraz ma swoje miejsce również w Polsce. Charakteryzuje nas sprawdzona wiedza, najnowsze techniki pracy i intensywny program szkoleniowy. Stylizacje brwi i rzęs traktujemy jak arcydzieło na najwyższym poziomie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kursantów uruchomiliśmy akademie w trybie on-line. Wybraliśmy do tego celu najlepszą platformę szkoleniową, która maksymalne ułatwia naukę poprzez uporządkowane moduły i podzielone lekcje.

Nasze szkolenia w formie on-line posiadają dokładnie taki sam, intensywny program szkoleniowy jak szkolenia stacjonarne. Są certyfikowane po pozytywnie ukończonym teście a kursantkom przysługują identyczne benefity, takie jak stałe rabaty oraz dostęp do zamkniętej grupy kursantek Thuya.

Szkolenia z serii BROW i LASH LIFT MASTER

 • dopieszczą twoja pracę do perfekcji
 • nauczą najnowszych trendów
 • dopełnią wiedzę po kursach podstawowych
 • wprowadzą na nowy poziom artystycznych stylizacji
 • nauczą profesjonalnej stylizacji brwi

Jak wygląda rejestracja ?

 1. Zaloguj się na platformie www.thuya.elms.pl lub kliknij w przycisk kup teraz
 2. Wypełnij formularz
 3. Wejdź w link aktywacyjny na podanym mailu
 4. Zaloguj się do platformy szkoleniowej
 5. Wybierz i opłać dostęp do wybranego szkolenia

Jak wygląda szkolenie ?

 • 10 modułów składających się z 22 lekcji
 • Podział szkolenia na część teoretyczną i praktyczną
 • Filmy instruktażowe
 • Materiały szkoleniowe
 • Ćwiczenia praktyczne
 • 30 dni dostępu
 • Wsparcie w trakcie oraz po szkoleniu
 • Egzamin sprawdzający wiedzę – po pozytywnie ukończonym egzaminie składającym się z pytań obejmujących program szkolenia wysyłamy do Ciebie certyfikat PDF na adres email

 

Jakie szkolenia oferujemy ?

Na naszej platformie na chwile obecną oferujemy szkolenie BROW MASTER – trwała stylizacja brwi i farbowanie. Już wkrótce znajdzie się również szkolenie BROW MASTER – Kolorystyka i farbowanie oraz LASH LIFT MASTER – lifting rzęs z zabiegiem Lash Filler.

 

 

Laminacja brwi ? Co to takiego

Trwała stylizacja brwi, zwana również laminacją brwi to hit, który skradł serca stylistek. Bądź jedną z niewielu stylistek, która zaoferuje ten zabieg w swoim gabinecie. To idealne rozwiązanie dla włosów niesfornych, grubych i kręconych, a także dla brwi, które z natury są wąskie i mało widoczne. Trwała stylizacja brwi pomaga w ich trwałym ułożeniu zmieniając strukturę włosa. Marka Thuya jest światowym liderem w tej dziedzinie.

 

 

Dla kogo jest przeznaczone szkolenie ? Dla osób:

 • początkujących, które chcą zacząć profesjonalnie zajmować się stylizacją brwi
 • praktykujących, chcących w pełni poznać produkty Thuya
 • marzących o wykonywaniu perfekcyjnych stylizacji, szytych na miarę do urody klientki
 • którym brakuje wiedzy z zakresu stylizacji brwi, laminacji oraz farbowania
 • chcących brać udział w mistrzostwach

Czego dowiem się na szkoleniu ?

Moduł 1

POZNAJ NAS I NASZE PRODUKTY

Opowiemy Ci w jaki sposób działa nasza platforma i jak z niej korzystać. Przybliżymy Ci nasze produkty, abyś mogła lepiej zrozumieć przekazywaną wiedzę.

Moduł 2

BIOLOGIA WŁOSA

W tym module skupimy się na najważniejszej rzeczy z punktu widzenia stylizacji brwi – ich biologii. Poznasz główne fakty o włosie, cykl wzrostu włosa, jego budowę i strukturę oraz wpływ melaniny we włosie na jego odcień i efekt końcowy.

Moduł 3

KOLORYMETRIA

Jest to lekcja, podczas której przedstawimy podstawową kolorymetrię oraz jej przekład na stylizacje brwi i odcienie farb. To niezbędna wiedza podczas pracy z farbami! Odcień ciepły i zimny, neutralizacja kolorów, koło barw Ikkiego oraz właściwości kolorów to tylko namiastka tego, co jest zawarte w szkoleniu.

Moduł 4

WARUNKOWA KLASYFIKACJA WŁOSÓW

Czy istnieje światowy podział włosów, którym posługują się najlepsze stylistki na świecie ? Owszem i to właśnie w tym module nauczymy Cię warunkowej klasyfikacji włosów, jego rozpoznawania oraz podziału.

Moduł 5

PODZIAŁ KOLORÓW WŁOSÓW

Czy wiesz, że profesjonalna stylizacja brwi ma wiele wspólnego z podstawami fryzjerstwa ? Lekcje w tym module są poświęcone włosom – poziom głębokości odcienia oraz klasyfikacja kolorów włosów. Dlaczego jest mi to potrzebne? Ponieważ farby Thuya to profesjonalne produkty, które wymagają tej wiedzy, aby móc je w pełni wykorzystać i wykonać brwi szyte na miarę.

Moduł 6

FARBOWANIE

Opowiemy Ci wszystko procesie farbowania. Dokładnie przyjrzymy się farbom Thuya, ich kolorystyce, procesie barwienia, pH. Przede wszystkim w tym module dowiesz się w jaki sposób farbować brwi po laminacji. Wskażemy Ci odpowiednie kolory oraz proporcje. Dowiesz się również czym jest PPD oraz jak poradzić sobie w sytuacji alergii.

Moduł 7

GEOMETRIA BRWI

Zobaczysz jak powinna wyglądać budowa brwi idealnej oraz pokażemy Ci krok po kroku jak ją stworzyć !

Moduł 7

REGULACJA BRWI

Poznasz różne metody depilacji brwi i nie tylko. Zrobimy przegląd najlepszych narzędzi, porozmawiamy o higienie i tworzeniu czystych linii. Pokażemy Ci na czym polega separacja oraz w jaki sposób radzić sobie z wyrastającymi brwiami. Przedstawimy również jak prawidłowo wykonać regulacje po trwałej stylizacji brwi.

Moduł 8

PIELĘGNACJA

Opowiemy o sprawdzonych metodach na zapuszczanie brwi oraz o ich pielęgnacji po trwałej stylizacji brwi. Omówimy również szczegółowo zabieg LASH FILLER oraz obejrzymy film z jego aplikacji.

Moduł 9

LAMINACJA

Wisienka na torcie naszego szkolenia ! Opowiemy szczegółowo o zabiegu! Dla kogo jest przeznaczony oraz o jego przeciwwskazaniach. Przedstawimy czasy trzymania produktu i wreszcie – obejrzymy komentowany film z całego zabiegu krok po kroku – laminacja, geometria i rysunek z kredką pudrową oraz technika nakładania farby po laminacji brwi. Poznasz tajniki i niezbędne szczegóły pięknych stylizacji!

Moduł 10

EGZAMIN

W tym module sprawdzimy Twoją wiedzę testem sprawdzającym. Powyżej 80% poprawnych odpowiedzi zagwarantuje Ci oryginalny certyfikat Thuya Professional Line. Certyfikat dostarczymy do Ciebie na adres email.

 

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h