Przejdź do treści

Karolina Wróbel

Śląskie
Karolina to doświadczona instruktorka, która prowadzi salon i centrum szkoleniowe w Bielsku-Białej. Jej historia zawodowa zaczęła się od zupełnie innego kierunku - miała być stomatologiem, ale życie miało dla niej inne plany! Jej świadectwa zostały we Lwowie, ale serce wskazywało zupełnie inną drogę. Z wykształcenia jest magistrem architektury wnętrz, co jest jedną z jej wielkich pasji. Tworzenie pięknych i funkcjonalnych przestrzeni to coś, co naprawdę ją fascynuje. Zdobyła również licencjat i studia podyplomowe z pedagogiki, ale to, co naprawdę wprowadziło ją na nową ścieżkę życia, to fascynujący świat stylizacji rzęs i brwi. Jej miłość do stylizacji rzęs przyniosła jej aż trzy puchary z Międzynarodowych Mistrzostw. Ale to jeszcze nie koniec - później przyszła na świat jej ukochana córeczka, Charlotte, i cały jej świat zyskał nowy sens. Od kilku lat drugą jej pasją stały się brwi, i teraz może z dumą powiedzieć, że jest Top Stylist oraz Brand Trainer Brow Xenna, a także ambasadorką marki Supercilium i Pimp MyLashes & Brows, spełniając się na polu stylizacji brwi. Aby być coraz lepszą wersją siebie i tworzyć miejsce obfitujące w najlepsze zabiegi, ukończyła niedawno studia podyplomowe z kosmetologii estetycznej. Jej życie kręci się teraz wokół Kala Academy oraz gabinetów stylizacji rzęs, brwi i paznokci, które tworzy z najlepszym zespołem na świecie! Razem tworzą magiczne przemiany, pomagając i wspierając klientki, aby mogły poczuć się jeszcze piękniejsze, zaopiekowane i zrelaksowane. Zaprasza na szkolenia do swojej Akademii, gdzie można odkryć magię stylizacji brwi i rzęs, a także zgłębić swoją wiedzę w zakresie natryskowego opalania oraz kosmetycznego wybielania zębów. Czeka na Was w KALA Beauty Academy, aby podzielić się swoją wiedzą i pasją!  
Zakres szkoleń: SZKOLENIE FARBOWANIE BRWI AEROGRAFEM - AIRBRUSH BROWS

Szkolenia trenera

 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis